ProfilyMegapiraňa

Mega Piranha, USA 2010
Obraz: 1.78:1 (16:9)
Zvuk: český DD 2.0, anglický DD 2.0
Titulky: české
Čas: 89 minut
Distribuce: 22.09.2010 Řitka videoPopis Fotogalerie Video Archiv Tvůrci Další recenze koupit

 

V dobách, kdy na plátna kin útočí Piraňa 3D, na DVD zaútočila jiná piraňa. A to ne jen tak obyčejná piraňa. Na DVD zaútočila Megapiraňa!
 
Pokud nevíte, co to taková piraňa je, pak vězte, že se jedná o malou masožravou rybku piraňu obecnou, která je známým a obávaným dravcem. Sebemenší pohyb a zápach krve, kterou cítí i několik kilometrů proti proudu, je dohánějí k zběsilosti a vrhají se na cokoliv, včetně velkých savců člověka nevyjímaje. Oběť je pak dokonale ohlodána až na kost.
 
No a taková megapiraňa je několikanásobně větší a umí v případě potřeby aportovat vrtulníky a mrakodrapy...
 
 
A kde se taková megapiraňa vzala? Jednak někde v Kolumbii, kde se nepovedl genetický pokus, a pak hlavně v produkční stáji společnosti Asylum, která pravidelně a s chutí vypouští do světa sračky tak perverzní, až jsou neodolatelně vtipné. A jelikož je Megapiraňa je hodně velká ryba, tak se zákonitě jedná i hodně velkou hovadina se kterou je tím pádem hodně velká zábava. Tedy za předpokladu, že jste dostatečně perverzní, či nalazení na stejnou vlnovou dálku. Protože pokud od tohoto paskvilu čekáte seriózní film, jste stejní blázni, jako kdyby jste čekali od porna ornitologické drama. To i přes fakt že jsou v něm ptáci,
 
 
V Megapiraně jsou zase ryby. Ošklivé velké bachraté, jako prasata chrochtající ryby bradavičnaté, které jako by z nějaké staré videohry vyskočily. Ano, tak komicky digitálně vypadají. Ale na druhou stranu zase dokážou luxusně rozžvejkat bojový člun. A to je jenom začátek. Piraně rostou jako z vody (jak překvapivé, když ve vodě žijí) a navíc mají potřebu se přestěhovat blíže k civilizaci. Proč, to je jasné. Aby se mohli víc nažrat (což je doprovázeno opravdu hodně špatnými – úsměvnými efekty), popřípadě vyskočit z vody na barák a vzápětí nesmyslně explodovat. To už fakt bolí. Jedna se dokonce napíchne na kostelní věž... ta nebouchne. 
 
 
Ale bude ještě hůř. Hlavní drsoň hraje s piraňami kopanou (To by ani Beckham nedal) a vyzobaná vědátorka Sára má svěšený kozy. Hodně svěšený kozy, což je pro hrdintu trashových blábolů celkem trestuhodné. Každý přece ví, že kozy, popřípadě prorostlý bobřík v tomto případě vyvažují nedostatek inteligence. Nedostatek inteligence, nebo spíš totální debilitu vykazuje i autor anotace k filmu, která tvrdí že film“ překypuje nejmodernějšími počítačovými efekty.“ Dělat ze zábavné trashové sračky seriózní film, by mělo být trestné.
 
A bude ještě mega hůř! Mega Piraně se mega neserou! I ponorku sežrali! I Floridu sežrali. A chtějí sežrat celej svět!!! A jestli přežijete, tak zjistíte, že vám nesmyslně sežrali kus vašeho času. Chramst!
 
 
Mega hovadina: Jiří Zídek
Čekal jsem perverzní brutální megahovadinu, u které se budu zvráceně megalomansky bavit a dočkal jsem se.
 
DVD DISK
Megapiraňa vychází ve slim boxu s náležitě výmluvným obalem. Na disku samozřejmě naleznete pouze základní funkce. Filmy společnosti Asylum totiž asi nejsou moc bohaté na bonusy. Stejně jako na inteligenci.
 
+SPECIÁL
Piraně ve filmu
- Žiješ jen dvakrát: James Bond bojuje s Blofeldem, který unáší z orbitu vesmírné lodě. A taky má bazének s piraňami, do něhož háže ty, co zklamali.
- Piraňa (1978): Ošlehnuté Čelisti, kde se velký žralok změnil v hejno dravých rybek. Ty začnou řádit v jezeře, které je oblíbenou turistickou atrakcí.
- Piraňa 2: Létající zabijáci: I James Cameron si zadal s masožravými rybkami. Potopená loď s kanistrem geneticky upravených rybek, karibský ostrov a ryby, které dostaly křídla. A ani nemusely chlastat Red Bull.
- Piraňa (1995): Remake původních Piraní, které opět začnou řádit v jezeře plném turistů. Piraně sjeté přes TV kopírák.
 
 „Ano pane ministře, na všechno jsem přišel. Nebyla to exploze, ani teroristi, ale obří piraně. Ano, obří piraně!“

Fotogalerie


Video


Archiv

 

Největší piraně v dějinách filmu útočí!
Obří piraně útočí, neváhají spolknout loď nebo vrtulník. To vše a ještě mnohem víc ve filmu, který překypuje nejmodernějšími počítačovými efekty, přerostlými krvelačnými zrůdami, stylovými úmrtími a akrobatickými výkony titulních predátorů.
Původně měly geneticky modifikované, rychle rostoucí a množící se piraně sloužit jako potrava hladovějícím.
Jednoho dne se ale těmto nebezpečným predátorům podaří najít si cestu na svobodu a z venezuelských laboratoří si postupně prožírají cestu k Floridě.
Zastavit je mohou pouze bioložka Sarah Monroeová (Tiffany) agent Jason Fitch (Paul Logan). (oficiální text distributora)

Tvůrci


Další recenze


více recenzí >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]