ProfilyMůj otec je šílenec

That's My Boy, USA 2012
Obraz: 2.35:1 (16:9)
Zvuk: česý DD 5.1, anglický DD5.1
Titulky: české
Čas: 110 minut
Distribuce DVD / BD: 14.11.2012 Sony Pictures / BontonfilmPopis Fotogalerie Video Archiv Tvůrci Další recenze koupit

 

 

Donny jako nezletilý žák zbouchl svou maximálně nadrženou učitelku čímž jí nejenže přivedl do jiného stavu, ale i do lapáku,
 
 Na třicet let, za zneužívání mladistvých. Zároveň se stal megastár, jako bezkonurenční hřebec. Něco jako americký Rosenberg, o jehož péru sní nejedna samička. Dítě tak vyfasovalo dítě, kterému dalo jméno Han Solo.
 
Jenže sláva je pomíjivá a Donny, zkrachovalej srandista dluží berňáku pořádný balík na daních. Padesát hadrů a jestli je nesežene do týdne, čeká ho pobyt v lochu pro dlužníky. Donny tak má docela hoňku, čímž není zrovna míněno, že si jde honit svou obdivovanou neposednou kládu někam do křoví.  Aby se vyhnul vězení, musí přesvědčit svého syna (produkt mladistvých orgií s učitelkou) aby jí navštívil ve vězení. Za asistence běžících kamer.
 
 
„S tímhle hřebečkem bych šukala zas a znova, umí mě tak rozpálit, že mám pocit, jako by mi z bobra vyrůstala duha.“
 
Donnyho syn se s taťkou nestýká. Je totiž úspěšný manager a má zrovna před svatbou s krásnou, a ambiciózní štramandou Jamie. Jeho plánované setkání s maminkou, svého času nadrženou učitelkou, ve vězení, tak může být prima sousto pro bulvár. Ten píše i o větších kravinách. Nevěříte? Otevřete si dnešní Blesk. Donny se tak objevuje v synátorově životě, který se mimochodem stačil přejmenovat, zhubnout a stát se matematickým géniem, aby mu jej převrátil naruby. Je to sice klišé jako stehno, ale takto podané a zabalené v sandlerovském odrzlém humoru, více než funguje. Takhle ujetého fotra musíprostě každej milovat. Včetně klišoidně zabržděného pitomce, jakým se stal jeho syn.
 
 
„Jste imbecilní, nezralý, idiotský, dětinský, neandrtálský, primitivní, zdegenerovaný, otravný, nevzdělaný a neotesaný kretén, kterého bych chtěla dlouze a tvrdě ošukat.“
 
Šíleného fotra si samozřejmě zahrál sám Sandler, který zde předvádí kreaci zastydlého puberťáka, který nemá problém být jak společensky, tak i politicky nekorektní. A nekorektní, je slabé slovo. Tvůrci si zde dělají prdel doslova ze všeho. A tak dojde na ujetého mariňáka který se baví ze svým ptákem, vyžrané striptérky s pískajícíma kozama, kérku New Kids on the Block přes celé záda, a gerontofilní sex. Jo místo moralizování a poctivých amerických rodinných hodnot se zde dočkáte, kromě jiného, pořádné porce semene. Tedy, pardon, spermatu.

 

 

„Tys mi poblil svatební šaty a pak ses na ně udělal?“
 
Všechno je to samozřejmě dostatečně živelné, dementní a úchylné. Dost úchylné i na Sandlera. Na logiku se zde nehraje, všechno je podřízeno nevázané a perverzní zábavě nejhrubšího zrna, v níž se mohutně honí brko na fotkou staré babičky a farář, kterému smrdí z huby, rozbije hubu ženichovi. Stranou nezůstává ani popkultura. A dorazí i Vanila Ice, který smaží hranolky a dělá hamburgery. Ice, Ice, Bajby.

 


 

„Kurvy, koks, balónky plněný chcankama, nic není nemožný!“
 
Mysleli jste si, že nedávný Méďa byl úchylný? Ve srovnání s tímhle se jednalo o krotkou zábavu. Pisingová fontána, incest (Ať neřekne mamince o našem tuli tuli!“), nebo uřba s postiženou, to všechno se střídá v brutálním tempu proloženém nejednou hovadinou. A dojde i na Angry Birds. Sandler je postě svůj.   Není jen fotr šílenec, je to prostě neskutečný kretén.
 
 
„Vzhledem k nově objeveným důkazům, je možno dojít k závěru, že jsem kretén!“
 
Na tuto poslední repliku zbývá dodat jediné. Dokonale ulítlý a zábavný kretén.

FotogalerieArchiv

Dospívající Donny Berger potká dívku svých snů. Problém je jen v tom, že se jedná o sexy učitelku Mary McGarricleovou. Všichni jsme se ve škole do nějaké učitelky zamilovali, ale Donnyho láska zajde poněkud dále, protože slečna McGarricleová s velkou ochotou poskytne svému žákovi pár soukromých hodin, aby mu vysvětlila, jak je to s těmi květinami a motýly doopravdy. Samozřejmě vše skončí velice špatně a slečna McGarricleová skončí ve vězení. Donny je nucen vychovávat plod jejich společné lásky, syna Todda, sám. Donny se snažil o to, aby byl dobrým otcem, ale na rodičovství nebyl ani trochu připraven. Nyní, o třicet let později, je Todd dospělý a je z něj úspěšný podnikatel na Wall Street. Donnyho opustil hned, jakmile k tomu měl příležitost, a se svým otcem se už roky neviděl. Donny se ale ocitá v problémech – dluží na daních desítky tisíc dolarů – a napadne ho, že jedinou možností, jak se vyhnout vězení a sehnat potřebné peníze, je navázat znovu kontakt se svým synem. K Toddovi dorazí přesně ve chvíli, kdy vrcholí přípravy na jeho svatbu s Jamie. Svatební víkend se proměňuje v divokou smršť bizarních událostí. Donny má šanci konečně se svým synem najít společnou řeč, ale dokáže udělat to, o čem ví, že by udělat měl, pokud chce být dobrým otcem?(oficiální text distributora)


Tvůrci


Další recenze


více recenzí >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]