ProfilyDalší diktátorský trailer

 

Tak toto je neskutečně luxusní materiál. První diktátorský trailer se nesl jen v duchu gagů, druhý však obsahuje jakýs takýs příběh, a hned je to rozdíl tříd! Admiral general Aladeen si zaparafrázuje na Cestu do Ameriky Eddieho Murphyho a v roli chuďase poznává Spojené státy. A jak je z traileru patrné, bude to poznání sarkastické, nekorektní a vynikající.
joho
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]