ProfilyTotal Recall Remake

 

Dneska se remakuje kde co, od asijských filmů přes klasické klubovky po žánrové sci-fi. Říká se, že se plánuje zremakeování Televizních novin z 11. 9. 2011. No, do té doby si snad pošmákneme na Total Recall, nové adaptaci knihy Philipa K. Dicka, podle níž vznikla kultovka s Arnoldem. Jeho postavu sice hraje o poznání méně nabušený Colin Farrell, trailer přesto zanechává hluboký dojem od chvíle, kdy si Colin po hlášce "Já jsem nikdo!" vzpomene, že asi někdo je, a všechny příslušníky bezpečnostních složek pokosí jako domino. Navíc mám pocit, že tato verze by mohla být bližší geniální Dickově povídce.
joho 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]