ProfilyJay a Tichý Bob se (z)vrací? Asi jo! Jako animáci!

 

 
Je to už nějaká doba co se tato dvojka, fungující od roku 1994, objevila na plátnech kin. Clerks 2 se již dávno stali kinematografickou minulostí a od té doby ticho po pěšině kolem které člověk vidí trávu růst. 
 
To vše se má však změnit. Jay (Jason Mewes) a Tichej Bob (Kevin Smith), které v jednom z filmů český dabing dokonce překřtil na Bobeše, se vrací. V animované podobě, což Kevin potvrdil se slovy: „Je to fakt, teď budeme animovaný děvky!“
 
Na animovaném filmu, o kterém se proslýchá, že jeho závěr by mohl sklouznout do hrané polohy, se už pilně maká od letošního února a svým pojetím by měla být o mnoho vzdálenější a hlavně nabušenější od animovaného TV seriálu Clerks z roku 2000. Ten moc popularity na své krátké pouti napříč TV kanály, nepobral.
 
Taky se ptáte, jestli Jay a Tichý Bob vrátí úder, jako v roce 2001? Doufejme že ano! Ovšem na zodpovězení této otázky si budeme muset počkat do roku 2013.
 
-aho-
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]