ProfilyJack Ryan versus John Fisher

 

 
Od roku 2002, kdy získal mladou tvář holobrádka a zažil „Nejhorší obavy“ spojené s atomovkou, se nad ním zavřela voda. Řeč je samozřejmě o Jackovi Ryanovi.
 
O jeho návratu se mluví již od roku 2011, kdy studio Paramount prozradilo že po Baldwinovi, Fordovi a Affleckovi by měl slavný analytik a agent CIA Jack Ryan, který v minulosti honil ponorku Rudý říjen, zahríl si Vysokou hru patriotů a zažil Jasné nebezpečí i Nejhorší obavy, získat tvář Chrise Pineho, který se osvědčil jako mladý kapitán Kirk ze znovuzrozené Enterprisse.
 
O jakou knihu Toma Clancyho půjde tentokrát, studio s určitostí nepotvrdilo, pouze pustilo do světa, že film by měl režírovat Kenneth Branagh, který si zasloužil uznání s povedeným komiksový Thorem. Spolu s tím se objevily spekulace, že by se mělo jednat o román Bez výčitek, kde je však hlavním hrdinou John Clark a Ryan zde defakto nevystupuje.
 
Ovšem v poslední době myšlenka restartu Ryanovské filmové série naráží na nové plány studia, uvést na filmové plátno jiného agenta, který má shodou okolností rovněž nemálo společného s Tomem Clancym. Tím je super borec (narozdíl od reálně působícího Jacka) Sam Fisher, hrdina série počítačových her Splinter Cell, rovněž Clancyho duchovní dítě. A tak se ptámě, který z Clancyho hrdinů nakonec dostane zelenou.
 
Vzhledem k tomu, že Fisher je díky „pařanům“ populárnější a Clancyho poslední  román Živý nebo mrtvý, nic moc, vypadá to spíš na superborce Fishera.
 
-aho-
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]