ProfilySkyfall: Nový Bond 007/23/50

 

 
Projekt původně zcela logicky nesl název Bond 23, neboť se jedná o třiadvacátou oficiální bondovku v řadě. Ovšem míslo číslice 23 by mohla za jménem nejslavnějšího agenta všech dob být i padesátka. Filmové bondovky (nezaměňovat s těmi knižními) budou totiž slavit padesáté výročí.
 
Byť to nějakou dobu už vypadalo hodně bledě (studiu MGM nehezky hrozil bankrot), nová bondovka již brzy spatří světlo světa. Již letos na podzim. Daniel Craig tak znovu vyfasuje „povolení zabíjet“ a sveřepý výraz v rebootované sérii, kterou uvedl Casinem Royal a pokračoval v ní slabším Quantum of Solace. Jeho třetí dobrodružství bude mít jméno Skyfall.
 
Tajemstvím není ani hrubý nástin zápletky, která se tentokrát bude týkat hlavně Bondovi nadřítené M (již po sedmé Judy Dench). Tu podle vyjádření studia dostihnou stíny minulosti ztělesněné Raoulem Silvou (Javier Bardem) a Bond bude mít plné ruce práce, aby jí ochránil. Oba tak čeká cesta na skotské panství Bondových rodičů, které má sloužit jako úkryt, ale jelikož ve hře bude daleko více (že by jsme se konečně dočkali globálního, nebo alespoň národního ohrožení?) agent 007 si bude muset navíc sbalit kufry a vydat se do Istanbulu, Šanghaje a Macaa.
 
Detaily samozřejmě studio tají, včetně jednoho údajně zásadního zvratu, který nebudeme prozrazovat, neb by se jednalo o spoiler „jako kráva“, ale fandovská fantazie již pracuje na plné obrátky. Vznikají dohady, že by se do hry mohlo vrátit SPECTRE – v tomto případě ve zmodernizované verzi jako společnost Quantum, jež hrála významnou roli v obou předchozích bondovkách, ale nic takového nebylo potvrzeno.
 
Jistý je fakt, že režie se chopil oskarový Sam Mendes (Americká krása), který byl dokonce tak vytrvalý, nebo spíše „nadržený“ třiadvacátého Bonda točit, že si na něj i přes odsunutí (původně měla být premiéra v roce 2010) počkal a dokonce nepřijímal žádné další nabídky, co se nových projektů týká.  Stejně tak je jisté, že se ve filmu objeví i Ralph Fiennes, který si údajně splnil touto rolí svůj sen. Ale to říkají všichni. Každý si přeci chce zahrát v bondovce.
 
Bondgirl bude tentokráte Francouzka, konkrétně herečka Bérénice Marlohe, která je spíž známá z televize. Třeba TV seriálu Kriminálka Paříž, který tady stejně nikdo nezná, tak proč se o něm dále šířit. 
 
TRAILER
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]