ProfilyIveta Bartošová ve filmu? Jo, bude to horor.

 
Ne, v tomto případě není řeč o Ivetině roli v extra úber super sračce Svatba upírů, která nedávno vyšla premiérově na DVD. Tady si budeme povídat o tom, že Iveta by měla hrát v úplně novém filmu. A dokonce v hororovém thrilleru.
 
Jak to tak vypadá, mediálně propíraná Ivetka začala hrát. Inu, po mnohých mediálních kauzách nejednou dokázala, že vlohy k tomu má. Nyní jí však nečekala role popové princezny, nebo zklamané a opuštěné chudinky, do které každý kope jako do velké mičudy, ale vskutku seriózní role ředitelky školy na které se vraždí. Že vám to něco připomíná?
 
Režisér Tomáš Kučera natočil českou verzi Vřískotu, nazvanou Poslední výkřik, v níž záhadný, samozřejmě maskovaný, vrah vraždí mladé holky na škole, kterou Iveta vede.  Dojde i na Ivetku, která se samozřejmě bude snažit celou situaci řešit? A nevyzní její přítomnost (simulovaná samozřejmě spíše než jejím hereckým umem, mediálním zájmem) komicky? Zavříská ve filmu nějakou svojí pecku? Ukáže kozy jak se na film tohoto ražení sluší? A ještě jedna otázka... není český pokus o Vřískot jen blbým vtipem? Horory české kinematografii nikdy moc nešly. Odpovědi na tyto otázky se dozvíme už brzy. Film má premiéru 2. srpna letošního roku. 
 
Faktem ale je, že Iveta by tomu jistý „hororový“ punc dodat mohla. Ve Svatbě upírů to již dokázala. Na tuto slátaninu se mnohý divák bojí podívat dodnes.
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]