ProfilyCaptain America 2: Návrat vygumovaného Buckyho a černý pták

 
První Captain America byl sice příjemným komiksovým výletem do druhé světové války, ale příliš ovací nesklidil. A dokonce i v Avengers jako by Captain hrál druhé housle. Nicméně přípravy jeho druhého filmu jsou v plném proudu.
 
A tady se začínáme bát. Na režisérskou stoličku usednou batři Russoové. Joe a Anthony Russo mají totiž na svědomí komedii My dva a křen a k ní epizody ze seriálu Community. Že by Captain začal ulítávat na středoškolském přepáleném humoru? Jisté odlehčení mnohému komiksu sluší, ale všeho moc škodí.
 
Další zpráva je veskrze příjemná. Film by měl mít podtitul Winter Soldier, co, jak každý fanda komiksu ví (minimálně ten, který si přečetl první Omnibus Captaina Americi od BB Artu) Captainův domněle mrtvý parťák Bucky.
 
A tak pokud se film bude držet komiksové předlohy, čeká nás návrat zabijáka, který byl během studené války v péči Rusáků, jež ubohému Buckymu vypláchly mozek a udělali z něj výkonnou mašinu na zabíjení. O osudového protivníka v současnosti má tak Captain postaráno.
 
A jak se zdá, má postaráno i o nového parťáka.  Tím by měl být Falcon, afroamerický hrdina, který umí létat a dorozumívat se s ptáky. Paráda. Že by nakonec přeci jenom komedie? A samozřejmě nebude chybět ani afroamerický Nick Fury, který byl v původní komiksové předloze běloch, ale to neva. Film přeci musí být politicky korektní a ten co se jmenuje America, dvojnásob. 
 
Jestli to všechno bude třefa do černého, nebo naopak průser zjistíme až za hezkou dobu. Premiéra filmu je stanovena na 4. Dubna 2014
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]