ProfilyDalší Ryanův návrat ke kořenům

 
Jack Ryan. Americká, realističtější a inteligentnější  verze Jamese Bonda se opět vrátí. Po Alecu Baldwinovi, Harrisonu Fordovi a Benu Affleckovi by měl mít tentokrát tvář Chrise Pina, který „se udělal“ jako mladý James T. Kirk v restartovaném Star Treku.
 
Tvůrci z Paramountu si tudíž řekli, že by nebylo asi od věci, aby se Pine stal i mladým Jackem Ryanem, stojícím na počátku své CIA kariéry.  Ten by měl zpočátku funkovat jako finanční poradce a analytik v Moskvě, kde narazí na vskutku rafinovaný plán mocného ruského oligarchy a finančního kouzelníka, který se rozhodl zruinovat americkou měnu. Ostatně podobný námět se jako fragment objevil již v Clancyovce Čestný dluh, kde se o podobné snažilo v rámci své války v USA Japonsko. 
 
Zasazení nové „ryanovky“ do ruských reálií (projekt měl pracovní název Moscow), zase může mnohému evokovat Clancyho Kardinála z Kremlu, který je však zcela o něčem jiném. Navíc se odehrává v dobách studené války a retro nový Ryan určitě nebude. To všechno jsou však jen dohady založené na kusých zprávách typu „jedna paní z Paramountu povídala.“ Jisté by mělo být, že se režite ujme Kenneth Branagh, nabuzený úspěchem svého komiksového Thora.  Podaří se mu špionážní úspěšnou filmovou sérii, kterou poslední restart s Affleckem a jadernou bombou, pohřbil na několik dlouhých let, zase oživit? To ukáže čas.
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]