ProfilyOdpoví Prometheus 2 na nějaké otázky???

 

 
Rozpaky ze Scottova Promethea, který aspiroval na post stát se sci-fi orgasmem roku ještě nestačily odeznít a už se mluví o dvojce. 
 
Tu by měl podle všeho opět natočit Ridley Scott, který se vyjádřil i v tom smyslu, že by Prometheus mohl být klidně trilogií. Nápadů a mytologie je prý dostatečné množství. Že by jsme se konečně dohrabali k onomu prequelu  Vetřelce v nějž každý v souvislosti Prometheem doufal? To není jisté, jistější však je, že by se ve dvojce mohli objevit Michael Fassbender a Noomi Rapace, kteří mají se studiem podepsané smlouvy na možné pokračování. 
 
Rovněž je velice pravděpodobné, že scenárista Damon Lindelof, který si udělal si sice udělal jméno seriálovým Lostem, ale u dvojky si už ani neškrtne. Studiu se vůbec nelíbily mnohé kritické recenze a fakt, že Prometheus jen tak tak neskončil po kino kolečku ve ztrátě, je rovněž varovně vztyčeným prstem. Každopádně se studio snaží kout železo, dokud zcela ještě nevychladne. Premiéra druhého Promethea by měla být nejpozději do roku 2015.  Jisté však už je dnes jedno. Pokračování již určitě nebude tak toužebně očekávaným filmem. Což je vlastně plus. Divák se tak alespoň vyhne zklamání.
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]