ProfilySuperhrdinský grupensex?

 

 
Není to nic nového. Jistá řevnivost mezi komiksovými vydavatelstvími Marvel a DC Comics vždycky byla. A to se v době již několikaletého boomu filmů podle komiksů nezměnilo.
 
Ano, začátkem mohlo DC machrovat „Heč, my máme mega úsměšnýho Batmana s Nicholsonem jako Jokerem!“, několik let později Marvel vracel úder se Spider-Manem, který vzápětí strhl lavinu všemožných superhrdinů převedených na filmové plátno. Mnozí se vyvedli, někteří už méně. Jako třeba Ambiciózní Daredevil, který se jako hit neprojevil a zcela debilní Elektra, která je poprávu propadákem. DC zase zaplakalo nad svým nedávným Green Lanternem. Škoda, mohl to být pěkný biják... kdyby!
 
Každopádně s příchodem Avengers nastala nová éra. Týmovka podpořená několika sólovými filmy slavila superúspěch. A superúspěch superhrdinům sluší. Není divu, že se DC konečně rozhoupalo k tomu, aby oživilo i svůj nejslavnější tým. JLA – tedy Ligu spravedlnosti, jejíž kmenoví členové (když si odmyslíme postavy, které přicházejí a odcházejí) jsou Superman, Batman, Flash, Wonder Woman a Green Lantern. Tedy DC elita z nichž tři mají své sólové projekty. Jen Flash se doposud (odmyslíme li si animované filmy a seriály) objevil jen v hraném TV seriálu a Wonder Woman, byť by na plátně mohla vypadat sexy – dudy a minisukně s hvězdami americké vlajky jsou dobrá kombinace.
 
Původní záměry stvořit digitálně animovaný film tak smetl nápad vyhecovaný Avengers, natočit JLA jako velkofilm. A je fakt, že tato idea jistý potenciál má. I s tím, že by režisérem měl být Ben Affleck, jak se poslední dobou proslýchá. Ten si mimochodem zahrál již zmíněného marvelovského Daredevila a velký aplaus za to nesklidil. Ten ostatně nesklidil ani nový Superman Briana Singera, kterého by měla vystřídat současná nová moderní verze v níž se do muže z ocely převtělí Henry Cavill. Batman by mohl být rovněž sázka na jistotu, tedy za předpokladu, že by Christian Bale kývl na nabídku začlenit se do super týmu. A Green Lantern Ryan Reynolds by si tak mohl napravit pošramocenou zelenou pověst vesmírného policajta.
 
Jenže u všeho je velké jenže. Superhrdinové táhnou a Batman v současnosti sbírá pochvalné kritiky. Hodně rovněž závisí na úspěchu nového Supermana, který vzlétne na plátna kin v příštím roce. Pokud zaboduje, je reálná šance, že studio dá super grupáči definitivní zelenou. Ovšem jestli z tohoto grupen sexu dostane divák orgasmus, to již s jistotou tvrdit nejde. 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]