ProfilyTonny Scott spáchal sebevraždu!!!

 

 
Bylo mu 68 let, pocházel z Británie a stejně jako jeho brácha Ridley si vydobyl velmi silné jméno v Hollywoodu. Zářná kariéra, dalo by se říci. Život ve výšinách hollywoodského nebe. Jenže... mnohdy z výšky čeká pád!
 
Top Gun, Poslední skaut, Pravdivá romance. Byl režisérem mnoha hitů. Tonny Scott. Spolupracoval s mnohými hollywoodskými celebritami a již jeho jméno na postu režiséra znamenalo příslib „velkého“ filmu. Poslední byl lehce katastrofický biják nezastavitelný a čím dále více se mluvilo o projektu s všeříkajícím názvem Top Gun 2. Co z toho nakonec zbylo? Černá Toyota Prius, režisérovo auto zaparkované na mostě a osamělá smrt.
 
Byť se tomu nechce ani věřit, je to tak. Tonny Scott je po smrti. Slavný reřisér skočil z mostu Vincenta Thomase, který se klene ze čtvrti San Pedro na ostrov Terminal Island na jihu Los Angeles. Dopis na rozloučenou byl nalezen v jeho diáři, jeho tělo, až po čtyřech hodinách v kalné vodě pomocí sonaru.
 
Epilog jedné zářivé kariéry se tak dá shrnout do několika slov: Úřad koronera pro oblast Los Angeles vyšetřuje smrt Tonyho Scotta jako sebevraždu. Další podrobnosti, které jsou předmětem vyšetřování, zatím nebudeme sdělovat!
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]