ProfilyCo nového u Hobitů???

 

 
FINÁLNÍ DOVRŠENÍ TRILOGIE “HOBITA” PETERA JACKSONA BUDE MÍT SVĚTOVOU PREMIÉRU V ČERVENCI 2014
 
NÁZEV DRUHÉHO FILMU “THE DESOLATION OF SMAUG” 
A NÁZEV TŘETÍHO FILMU “ HOBIT: TAM A ZASE ZPÁTKY” 
 
Praha,  3.září  2012 — Společnosti Warner Bros Pictures a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures oznámili, že finální film trilogie Petera Jacksona  Hobit, nyní pojmenovaný “ Hobit: Tam a zase zpátky” bude mít světovou premiéru 18. července  2014. Všechny filmy této trilogie jsou produkovány společnostmi  New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures.
 
Studio rovněž oznámilo název druhého filmu trilogie “The Hobbit: The Desolation of Smaug,”, premiéra je uskuteční 13.prosince 2013.  První film “Hobit: Neočekávaná cesta,”  zahájí tuto trilogii 14.prosince 2012. Trilogie natáčená ve 3D běží při osmačtyřiceti snímcích za sekundu. V českých kinech film bude uveden ve 2D a 3D.
 
Prezident americké distribuce Dan Fellman uvádí:  “Chtěli jsme mít kratší pauzu mezi druhým a třetím filmem trilogie. Myslíme si, že Hobit je dokonalý letní hit a především fanoušci ocení shlédnutí finále tohoto epického dobrodružství. 
 
Veronika Kwan Vandenberg, Prezidentka  mezinárodní distribuce, Warner Bros. Pictures. dodává, “ Hobit: Tam a zase zpátky’ bude akční podívaná s famózním závěrem, tak jak si tato trilogie právem zasluhuje. Uvedení v létě slibuje velkou událost fanoušků po celém světě.  Trilogie  “Hobit” je vytvořena společnostmi New Line Cinema a Metro-Goldwyn-Mayer Pictures. Kinovým distributorem po celém světě je Warner Bros Pictures ve vybraných zahraničních teritoriích, MGM má na starosti veškerá mezinárodní televizní licenční práva.
 
 
 
 
 
 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]