ProfilyCarrie – konečně remake s koulema?

 

 
Carrie – konečně remake s koulema? - Carrie – kultovní pecka Stephena Kinga a skvělě natočený film Briana de Palmy. Bylo jen otázkou času, kdy se producenti rozhodnou vytvořit novou zrzečku, která by lépe vyhovovala dnešní generaci teenagerů. Možná by šlo o zprávu, kterou lze raději přehlédnout, nebýt jména režisérky Kimberly Pierce. Ta má na svém kontě totiž vynikající snímek „Kluci nepláčou“, takže její verze „Carrie“ by mohla dostat hodně osobité „koule“, které většině remaků chybí. Rozhodně se vyplatí tenhle snímek sledovat, i když studio MGM zatím potvrdilo pouze to, že se pustilo do výroby.
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]