ProfilyAshton Kutcher (7.2.1978)

 

 
Celým jménem Christopher Ashton Kutcher se narodil Iowě v USA.  Americký, herec, scénarista, zpěvák a model. Nejznámější je díky manželství s Demi Moore a jako roztomilá ozdoba průměrných komedií.  
 
Neměl vůbec jednoduché dětství. Žil spolu se svými rodiči, sestrou a jeho bratrem – dvojčetem na malé farmě. Aby získal finanční podporu na své vzdělání v oblasti biochemie, musel Ashton pracovat jako metař. Na střední škole hrál fotbal a byl v něm dobrý. Hercem nikdy být nechtěl, chtěl se stát biochemikem, jeho bratr totiž trpí vážnou srdeční vadou a Ashton si mysle, že by takto třeba nějak mohl přispět k jeho uzdravení. Jeho rodiče situaci nezvládli a rozvedli se. 
 
Ovšem mnohem větší úspěch než v biochemii zaznamenal v o něco jednodušší oblasti modelingu, kam se nechal zlákat jako spousta jiných jednou v baru. Z prádla od Calvina Kleina se pak rychle převlékl do kostýmu jedné z postav sitcomu Zlatá sedmdesátá a netrvalo tak dlouho, aby mu podobnou roli poněkud intelektuálního baviče nabídl i někdo od filmu. Konkrétně se tak stalo v komedii Hele vole, kde mám káru, což byla jeho první „větší role“. 
 
A od té doby následuje pravidelná řada podobně zapomenutelných titulů. Například  Něco jako láska, zástupce všech rom-comů, v nichž umí být Kutcher neodolatelně roztomilý, a Osudový dotek, jako zástupce jeho několika vážnějších rolí, aby bylo vidět, že Ashton umí i něco jiného než dělat pubertální grimasy. Dále se pak objevil v komedii Líbanky, kde se zamiloval do své herecké kolegyně Brittany Murphy, která však ve svých 32 letech zemřela. 
 
Od roku 2003 začal randit s Demi Moore, bývalou manželkou Bruce Willise a již tehdy jejich vztahu nikdo moc nedával. On byl za gigola, který si chce přijít ke slávě a penězům, ona za mrchu, která je na zajíčky. Oni však dokázali, že i velký věkový rozdíl se dá zvládnout.  V roce 2005 se Ashton dokonce s Demi oženil. Což doazuje, že Demi je nejen dobrá herečka, ale i dobrá v posteli.
 
Gigola si zahrál v lechtivě sexuální komedii Samec, kde si vystřihl hlavní roli. Rok na to v roce 2010 hrál v komedii Vrahouni. 
 
Idylické manželství však netrvalo tak dlouho, v roce 2011 Demi zjistila, že ji je Ashton nevěrný ( a to již po několikaté) požádala Demi o rozvod. Asi zas tak dobrá v posteli nebyla. Dokonce se psychicky zhroutila, Ashton má však o ní pořád strach a tak ji jezdí navštěvovat. O své slovo se přihlásil i Willis, který se u jejího domu objevuje čím dál častěji. A tak se můžeme jen domnívat jak tento milostný trojúhelník dopadne.  
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]