ProfilyDrew Barrymore (22.2.1975)

 

 
To že bude Drew herečkou bylo vlastně jasné, už když se 22.únaro roku 1975 narodila. To že bude současně i rebelkou, bylo jasné krátce poté. Drew Barrymore se totiž narodila do herecké rodiny manželů  Johna Drewa Barrymora ml. a Ildiko Jaidové, kteří se krátce po jejím narození rozvedli. Mimochodem jejím kmotrem se stal režisér Steven Spielberg a kmotrou herečka Sofia Lorenová.
 
Její první role nepatřila zrovna k těm nejdramatičtějším, ani nejintelektuálnějším. Ve svých jedenácti měsících totiž hrála v reklamě na žrádlo pro psy. No díru do světa s tím určitě neudělala, ale stačilo to, aby si o pár let později, tedy v době, kdy jí bylo pět zahrála ve filmu Mutace (Altered States). To nebyla sice taky žádná sláva, ale o rok později jí kmotříček Steven obsadil do svého E.T, Mimozemšťana a z holčičky co má ráda emzáka s velkým prstem, se přes noc stala hvězda.
 
 
A tak roztomilé Drew začala hvězdná kariéra se vším všudy. V devíti začala kouřit, v jedenácti pít alkohol, ve dvanácti kouřit marihuanu a ve třinácti šňupat koks. Ve svých třinácti letech byla rovněž poprvé na odvykací léčbě, kam se již o rok později vrátila po nepovedeném pokusu o sebevraždu. Zatracenej mimozemšťan. Nebýt jeho, ta roztomilá malá holčička by se asi nenaučila žít hodně dospělým životem takhle brzy.
 
 
A kariéra typická pro štramandu jejího ražení pokračovala vesele dál. V roce 1992 ztvárnila zlou dospívající svůdkyni ve filmu Jedovatý břečťan (Poison Ivy) a současně se objevila nahá na obálce časopisu Interview. Taky podstoupila plastickou operaci na zmenšení prsou. Menší kozy jsou totiž na fotkách víc sexy, než vytahané dudy. V roce 1993 byla nominována za roli ve filmu Milenci se zbraní (Guncrazy, 1993) na Zlatý glóbus v kategorii nejlepší ženský herecký výkon v minisérii nebo TV filmu a o dva roky později nafotila nahé fotky pro lednové číslo časopisu Playboy. Nahota Drew nikdy velké problémy nedělala. Stejně jako provokování veřejnosti různými vylomeninami.
 
 
Vedle toho samozřejmě žila bohatým sexuálním životem, ať již v podobě zrušeného zasnoubení s Lelandem Haywardem, vnukem hollywoodského producenta Lelanda Haywarda,či nejedným milostným úletem (kdo by to počítal), až po další bouřlivé zásnuby s hudebníkem a hercem Jamiem Waltersem. Pod čepec se dostala až svatbou za majitele baru Jeremyho Thomase. Manželství vydrželo celý měsíc.
 
 
Ovšem i přest tyto excesy se Drew v devadesátých letech začalo dařit. Od pidirole ve Vřískotu, po akční Charlieho andílky Drew o sobě dávala herecky dostatečně vědět a i své si, díky jejímu dalšímu manželství s ulítlým komikem Tomem Greenem (např. film Fredyho vyprstili  - u nás uvedený jako Fredyho úlet), přišel i bulvár.V červenci roku 2001 se vzali, v prosinci 2001 požádal Green o rozvod. Drew není velkou příznivkyní dlouhodobých vztahů.
 
 
V současnosti už Drew tolik pozornosti nepřitahuje, s lety se částečně zklidnila a i přes její prohlášení, že občas ráda smočí mlsný jazýček během lesboidních hrátek (2003), nebo že je vegetariánka (2004) o ní moc není slyšet.A co se jejích vztahů týká, v roce 2010 začala chodit s Wilem Kopelmanem se kterým se o Vánočních svátcích roku 2011 v Idahu zasnoubila. Jak dlouho to vydrží? To ukáže čas.
 
(profil napsán v únoru 2012)
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]