ProfilyMichaela Kuklová (8.4.1968)

 
 
Míša Kuklová byla vždycky štramanda. Děti jí milovaly jako princeznu Jasněnku, z létajícího ševce odrostlejší zase jako kurvičku z Playgirls. Její ex manžel Jiří Pomeje zase Miloval její Andělskou tvář plus ostatní příslušenství, které Míša ve stejnojmenném filmu ukázala. A nejen tam.
 
Michaela Kuklová se narodila 8. dubna 1968 v Praze a již ve svých třinácti letech nastoupila před kameru v dramatu Skleněný dům, odehrávajícím se v dětském domově, kde se citově vyprahlá hočička upne na svou vychovatelku. Samozřejmě, na slávu v podobě dětské herečky to nestačilo, nicméně se Míša začala objevovat před kamerou častěji. Třeba ve Třetí skobě pro kocoura. Není divu, že po základní škole a učňáku ekonomického zaměření, zamířila do bran DAMU.
 
Ekonomka obchodního provozu se tak stala herečkou, která se proslavila rolí osudem a nechutnou časodějnicí nehezky zkoušené princezny Jasněnky v populární Troškově pohádce. Ovšem osud si své zkoušky na míšu připravil i v reálu. Zatímco princezna Jasněnka milovala ševce Jíru, její představitelka se zamilovala do Jíry Pomejeho, toho času herce a úspěšného producenta. Začalo to tím, že nemohli mít spolu děti. 
 
 
Hvězda nejednoho televizního filmu a pohádky pak v polovině devadesátých let kývla na další osudovou roli, v ultra srágoře Playgirls, která měla být nemravně lehtivou komedií a stala se trapasem. Míša se z kurvičky stala bordel mamá, vyhazovače jí dělal tehdy novácky populární Slávek Boura a úspěch se nekonal. To výživné fotky z Playboye, kde ukázala vše, čím jí příroda obnažila, byly populárnější. V podvazkách tam třeba lezla na větvi a lidi z toho byli na větvi. Nakonec, kdo by se nechtěl podívat princezně pod sukni. Nebo alespoň do výstřihu. Tady to měl i s dráždivou pózou.
 
 
A tak se pomalu blížilo období marastu, přerušené ještě další Troškovo velkou pohádkovou produkcí v podobě dvoudílného Z pekla štěstí, nicméně moc velké štěstí Míšu v následujících letech nečekalo. Přiblížila se totiž doba, kdy měla odhalit svou Andělskou tvář ve velkofilmu svého manžela, kterému se začalo přezdívat Česká Angelika. A tak zde Míša svou tvář odhalila. A s ní i kozy. To však předražený filmový projekt nezachránilo a z plánovaného trháku se pro manžele nakonec stala noční můra, spojená s astronomickými dluhy. A ty ani honoráž za reklamu s vrtačkou pro Baumax, nenarovná.
 
 
Když se Míša s manželem rozvedla, nabídek na nové role nebylo příliš mnoho. Krátkometrážní TV komedie typu Sám doma IV, nebo Past na Ježíška, nejsou zrovna diváckými šlágry. Navíc strášák s Pomejeho dluhy, stále strašil. Ještě, že se opět zamilovala. Do bohatého, o deset let staršího, podnikatele Romana Holomka, který jí vrátil jistou stabilitu a věnoval vytoužené dítě. Na druhou stranu se Míša téměř ztratila ze scény a svým způsobem i z Prahy. Do své zlaté klece na Vysočinu. Jenže pohádkový Happy end se nekonal. 
 
V roce 2012 se Míša opět rozvedla a vrátila se. Do Ordinace v Růžové zahradě, která díky velké sledovanosti může být pro ní ternem. Princezna už dospěla a tak v televizním pojetí jako zlá doktorka Lea Vágnerová svádí prasáckého doktora a zkorumpovaného podnikatele, A zatím jí to jde, takže nezbývá než držet palec.
 
 
 
 
 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]