ProfilyJustine Timberlake (31.1.1981)

 

 
Celým jménem Justin Randall Timberlake. Americký zpěvák a herec, který se dostal do podvědomý amerických dětí, už jako dvanactiletý, když moderoval  show The Mickey Mouse Cluc, kde se také seznamuje se svojí pozdější přítelkyní Britney Spears. 

 

Přestože tato show roku 1995 končí, Justine právě začíná. Se svými „kolegy“ zakládají hudební kapelu *NSYNC. Tato známá kapela sice nebyla tak populární jako tehdejší boys band Backstreet Boys avšak i přesto je o těchto mladících slyšet po celém světě. Z Justina frontmana kapely se stal pop-idol, úspěšný a krásný kluk, který má zatím ještě celou budoucnost před sebou.
 
V roce 2002 tato kapela zaniká a Justine se tak může naplno věnovat své solové kariéře. V téže době se rozchází po třech letech se svojí přítelkyní Britney Spears, která rozchod nese velmi těžko. Debutový singl se jmenoval Like I Love You, poprvé jej zazpíval na udílení cen MTV Video Music Awards 2002, kde si už získal řadu příznivců. V listopadu téhož roku vydal debutové album nazvané Justified, které hudební kritici velmi chválili. Justine však chytá druhou mízu a na bujarých večírcích je vždy vidět s jinou kráskou. 
 
V roce 2003 absolvoval světové turné s Christinou Aguilerou, největší překvapení přichází na konci roku kdy se v éteru objevuje písnička „I´m Lovin´ It“, po které ihned skočila gigantická fast-foodová síť McDonald´s která ji použila ve svojí reklamě. Tento rok mu přinesl i novou přítelkyni – Cameron Diaz . jejich pohádkový vztah vydrž celé čtyři roky. Největší jeho skandál se stal v roce 2004, kdy se mu při vystoupení Super Bowle s Janet Jacskon podařilo odtrhnout ji kousek oblečení, a její bradavka tak spatřila světlo světa a také záblesky od všech přítomných fotoaparátů, tato fotka obletěla celý svět. Rok po té se objevuje ve filmu Mimo zákon (Edison), po boku takových hvězd jako jsou Morgan Freeman a Kevin Spacey. Film sice zapadl do šedého průměr, ale Justin se nevzdává a vydává další album „FutureSex/LoveSounds“ a ůvodní singl Sexy Back trhá rekordy všude po světě. 
 
Jeho herectví není sice žádný nevídaní jev, na svém kontě má mizerně malý počet celovečerních filmů, a jen těžko by jsme mezi nimi hledali kvalitnější roli. Za zmínku snad stojí jen film Alpha Dog, kde Justin ztvárnil zazobaného feťaka, ale ani tento snímek mu však nepřináší ve filmovém světě až tak velký respekt. Pár štěků ve filmech však dostává nadále. Zahrál si třeba ve Guru lásky nebo The Social Network. 
 
V roce 2011 jsme měli příležitost ho vidět v komedii Zkažená úča, kde hrál bok po boku své ex Cameron Diaz. Ve filmu Kamarád taky rád, hrál se svojí dlouholetou kamarádkou  milou Kunis, s níž podle jeho slov byli vždycky pouze přátelé a tak to taky zůstane. Doufejme, že zasloužený úspěch mu přinese triler Vyměřený čas, který má na to celkem slušně našlápnuto. 
 
V současné době žije se svojí snoubenkyní Jessicou Biel, se kterou sice měli nějaké menší pauzy a krize, ty jsou však úspěšně zažehnány. Justin má rád sport, nejvíc však basketbal. Je také milovníkem tetování na svém těle jich má celkem osm, ze kterých každé má svůj význam, většina jich souvisí s hudbou, jedno vyjadřuje poctu jeho matce. A další zas jeho znamení – vodnář.  Timberlake patří mezi nejvíc sexy muže na planetě. Je velice velkorysý a část svých výdělku dává na charitativní účely. Je majitelem tří prosperujících restaurací. Se svým kamarádem s dětství založil vlastní módní značku ,,William Rast". A ještě stačí dabovat, hrát a věnovat se naplno svým zájmům.  A tak se prostě můžeme těšit, co dalšího z jeho “světa“ uslyšíme. 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]