ProfilyNěco málo k tržbám

alt

Zdá se, že se prozatím fotbalově jedenáctičlenný elitní klub filmových miliardářů v čele s Avatarem rozroste ještě dříve, než přijde The Dark Knight Rises nebo v prosinci Hobit. Pokud vás v tuhle chvíli napadlo slovíčko Avengers, připište si bod.

Nejenže jde o film, kterému všechny výdělky naprosto přejeme (což se o některých ostatních v ziskovém směru též velice úspěšných říci rozhodně nedá), on navíc dosahuje i významných kasovních úspěchů. Za první promítací den Avengeři utržili 80 milionů dolarů jenom v kinech po Spojených státech, čímž se zařadili na druhé místo nejlepších prvních dnů za posledního Harryho Pottera (91 milionů). Je však docela dobře možné, že během otevíracího víkendu brýlatého čaroděje zlomí a překročí 170 milionovou hranici.

 

Přičtěte k tomuto navíc týden v některých vybraných zemích (úspěch byl zaznamenán např. v Austrálii) a dojdete výsledku přes 400 milionů, což je při rozpočtu 220 milionů jistě slušné a zajímavé číslo (jinými slovy, film se během dneška natuty zaplatí a už jenom vydělává. Funkcionáři Marvelu jistě radostně třou dlaně, praskají šamaňské a zvou striptérky, tohle se povedlo na výbornou. 

 

Otázkou tak zůstává pouze: Kdy bude další díl? Poslední scéna jedničky napovídá, že tahle týmovka by neměla být ojedinělou záležitostí.

Text: Josef Horký

více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]