ProfilyPolicejní akademie – nejnesmyslnější remake roku?

 

 
Upřímně, kdo z nás by chtěl vidět remake kultovní komedie z roku 1984, která náš trh ovládla na načerno nadabovaných videokazetách a stala se vyhledávanou součástí divokých večírků nejen veksláků? Asi nikdo. Početné TV reprízy celé originální série, od třetího dílu se stále uvadající tendencí, z nichž jedna probíhá v současných dnech na Nově, stačí. Ale přesto se tak stane. Po mnoha letech řešení, co s „Policejní akademií“ udělat, oslovilo studio New Line Cinema režiséra Scotta Zabielskiho. Ten má na svém kontě hromadu komediálních skečů a pár desítek dílů ne příliš úspěšného pořadu Tosh.0. A nová myšlenka je na světě. Nebude žádné pokračování, ale upgrade samotného prvního dílu. Jenže, kdo na to půjde do kina? 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]