ProfilyTitanic dnes vyplouvá na plátna kin ve 3D

 

 
Letos tomu je sto let, kdy 10. dubna 1912 vyplula z přístavu Southampton legendární „nepotopitelná loď“ Titanic. Při této příležitosti se režisér James Cameron rozhodl znovu uvést do kin velkofilm Titanic, ale tentokrát v novém kabátu. 
 
Film Titanic získal v roce 1997 dohromady 11 Oscarů, včetně toho za nejlepší film. Nyní mají diváci jedinečnou příležitost prožít plavbu legendárního Titanicu – „Lodi snů“ a drama, které se odehrálo na palubě při jeho potápění na vlastní kůži v jedinečném 3D. 
 
Převedení  Titanicu do třetího rozměru trvalo více než rok a sám James Cameron, známý perfekcionalista, na něj osobně políčko po políčku dohlížel. Konverze do 3D je tak dokonalá, že divák v řadě scén těžko uvěří, že film nebyl v třetím rozměru již původně natočen, což rozhodně slibuje neobyčejnou podívanou. 
 
James Cameron k znovuuvedení Titanicu říká: "Existuje celá generace, která nikdy nezažila Titanic, tak jak má být viděn, tedy na velkém plátně. A bude to Titanic, jaký jste ještě nikdy nespatřili, digitálně upravený na 4K a pečlivě převedený do 3D projekce. V nezmenšené emocionální síle a v obraze silnějším než kdy jindy. Bude to epický zážitek pro fanoušky i začátečníky."
 
Titanic připluje také do kina IMAX na největší plátno v Čechách. Jednu z nejslavnějších scén filmu si pak diváci v Praze na Flóře budou moci vyzkoušet na vlastní kůži. Před kinem IMAX totiž vyroste několikametrová příď slavného Titanicu, která bude připravená nejen pro hosty slavnostní premiéry, ale po dobu dvou týdnu pro všechny diváky. Na příď Titanicu bude možné vstoupit a každý si bude moci sám zažít jednu z nejromantičtějších scén filmové historie vůbec. Scénu, v níž Leonadro Di Caprio a Kate Winslet s rozpřaženýma rukama na samotné špičce Titanicu „létají”.
 
Dne 15.4.2012 také znovu Titanic vypluje a to na Vltavě! V ten den tomu bude přesně 100 let od této tragické události a proto se fanoušek a odborník na Titanic Ondřej Vrkoč rozhodl uspořádat vzpomínkovou zábavně-vzdělávací akci určenou nejen skalním fanouškům Titaniku, ale také široké veřejnosti, která o této katastrofě někdy slyšela a ráda by se dozvěděla více. Na programu budou nejen zajímavé přednášky o samotné lodi a jejím příběhu až po současný vývoj zkoumání jejího vraku, ale také konspirační teorie a doprovodný program. Zajímavým hostem bude Martin Hub, kaskardér z filmu Jamese Camerona – Titanic. Více dozvíte na www.100lettitanic.cz.  
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]