ProfilyBarbarella: Šoustací mašina v televizi???

 
Barbarela. Náležitě vnadná, stejně jako náležitě nadržená intergalaktická agentka souložící s roboty i se slepým andělem, samice, kterou padouch Duran Duran chtěl usouložit k smrti v šoustající mašině a tvrhlé děti jí zase nechat ohlodat na kost kousajícími panenkami, je již dávno pojem.
 
A to nejen díky filmu Rogera Vadima z roku 1968, kde Jane Fondová předvedla striptýz v beztížném stavu. Ona už komiksová předloha (více zde) se dočkala celkem kontroverzního přijetí. Ano, panenky a šoustací mašina nechyběli ani zde. Není proto divu, že se již pěknou řádku let mluví o moderní předělávce. 
 
Nejčastěji, ve spojitosti s ní padalo jméno Roberta Rodrigueze (chtěl strčit do šoustacího stroje svou tehdejší partnerku Rose McGowanovou, nebo oblíbenkyni Samlu Hayek?), ale jak se zdá, i toto spojení je již definitivně pasé. Věčně polosvlečená (jak bylo doposud dobrým zvykem) Barbarella totiž bude páchat svá neuvěřitelná dobrodružství spojená s nejednou netradiční sexuální eskapádou (alespoň v to doufáme) v televizi. Což není moc dobrá zpráva, neboť toto médium se tradičně excesům, které Barbarellu a její diváky rajcují, vyhýbá obloukem. Alespoň během vysílání před desátou hodinou noční.
 
Producentka Martha de Laurentiis (vdova po Dino de Laurentiisovi, který produkoval Barbarellu Rogera Vadima z roku 1968) je výkonou producentkou tohoto výpravného TV projektu, společně s režisérem Nicolasem Winding Refnem (Drive), který by měl režírovat pilotní film. O finance by se měla postarat společnost Gaumont International Television, jež se před časem vrhla na seriálové pojetí Hannibala Lectera z Mlčení jehňátek.
 
Což nezní vůbec zle. Otevřenou otázkou však zůstává, která vnadná kráska nakonec skončí v šoustací mašině. Nebo jestli vůbec šoustací mašina vůbec bude přítomna. A co anduláci, mající za úkol uklovat smyslné tělo Barbarelly smrti? O tom všem prozatím nepadlo ani slovo a tak zbývá jen doufat, že televize příliš nevyměkne. 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]