ProfilyJak lady Di píchala s Pakistáncem

 
Na úvod mi dovolte malé upozornění. I přes značně zavádějící název tohoto textu, se rouhodně nechystám psát o pornofilmu z konce osmdesátých let. I když, na druhou stranu, nepochybuji, že výsledek by byl mnohonásobně lepší a zábavnější.
 
Ptáte se proč? No protože film o princezně Dianě je nuda k posrání.  Bohužel. Pokud se těšíte na příběh vzestupu jedné dívky, která to dotáhla na post nejmilovanější a nejznámější šťabajzny, jste vedle, jako důchodce čekající od předvádějící akce šmejdských prodejců kulturní zážitek. Příběh filmu se totiž odehrává poté, co princezně Dianě byly manželem princem Charlesem věnovány luxusní parohy, tudíž oba žili odděleně a britská celebrita tak získala prostor narazit si pakistánského milence. Milence, jako od slova milovat. Tohle je totiž love story s jedním kladem. Naomi Wats je reálné Diane fakt celkem podobná.
 
 
Tvůrci začínají předzvěstí osudového okamžiku, který všechno utnul. Tohle funguje beze zbytku, stejně jako funguje pohled na strasti a slasti ostře sledované celebrity. Pak přijde Pakistánec, vášně se rozhoří a pokus o protnutí dvou světů (tak trochu ve stylu Prince a chuďase) lehce kolidují. A divák začíná zívat. Obzvláště když díky bulváru a sdělovacím prostředkům devadesátých let přesně ví jak to dopadne. No a když si k tomu přičtete politickou korektnost, která zapříčinila, že královská rodina je zde zcela mimo hru, je to už nuda k posrání. Veškerá kontroverze, pohled do zákulisí kam oko smrtelníka nedohlédne (královna Dianu nemusela ani trochu, což se ve filmu neobjeví) je v hajzlu, stejně jako naděje, že by nejsledovanější a nejmilovanější žena mohla prožít pokojný rodinný život s islámským fundamentalistou. (Ostatně i toto je dokonale zahlazeno a rozdíl islám vs. křesťanství je jen lehce načrtnutý v pakinstánské mamince, terá nechce dát synáčkovy požehnání. Ach můj bože, zvolal zapřisáhlý ateista.  
 
 
Pak zde samozřejmě máme bulvár a mediální mrdky, jejichž funkce ve filmu spočívá hlavně v tom, že se s foťáky zběsile rojí kolem lady Di, když jde třeba z obchodu, ale když paří na diskárně, tak jí nechají o samotě. Ono celé je to takové nedotažené. A pokud se těšíte, že alespoň nahlédnete do okolností tragické nehody, která vzrušila celý svět, tak na to taky rychle zapomeňte. Všechno se totiž odehrává mimo obraz. Smutný Pakistánec, který si uvědomil, že jí doo, ale fakt doo miluje a že byl kretén, když jí nebral telefony, vám bude odměnou. Smutná pecka. Stejně jako ta, že by královna princeznina píchače vůbec neřešila, jak se nám film snží namluvit.
 
 
Jasně, možná někteří beznadějní romantici si u tohohle vyhypovanéno patvaru, kterému by spíše slušel televizní formát typu Rosamundy Pilcher, nebo jak se ta pizda jmenuje, budou drbat blahem přirození, nicméně faktem zůstává, že provažená story o tom jak si parohatá princezna pakistánského kolíka, který je přes srdce, narazila, vám srdeční tep moc nezrychlí. A dost možná se nejednou při jejím sledování podíváte na hodinky s otázkou, kdy už konečně ti bulvární hajzlové uštvou princeznu k smrti. Je to možná hnusné, ale je to tak. Navzdory tomu, že Lady Di byla skutečně kost, jejíž opíchání bylo ve své době vlhkým snem každého normálního chlapa.
 
Lady Di. RIP. Tenhle film je natolik zbytečný, že vůbec nemusel vzniknout. Remake německého porna o prohnaném instalatérovi Rudim s nezbednou trubkou, by bylo lepší. „Sprice šprace aus dem Brust. Macht mude Pimmel wieder Lust!“
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]