ProfilyNeil a Sandman se vrací!!

alt

Není to žádný vtip ani drb. Je to prostě fakt! Dvacetpět let po prvním čísle comicsu Sandman pracuje geniální vypravěč Neil Gaiman na dalším comicsu o Pánu Snění! Sám autor se vyjádřil slovy:

,, Po dokončení Sandmana mi stále zůstal jeden příběh, který sem nevyprávěl: Příběh o tom proč byl Morpheus v prvním čísle tak lehce polapen a proč byl oděný ve válečném."

Takže víme, že nepůjde o pokračování, ale o prequel, ale jak znám Neila Gaiman, tak nečkejme nižší kvalitu než u původního comicsu. Nového sandmana bychom se mohli dočkat už příští rok na jeho 25. výročí!

 

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]