ProfilyCrew2 32 (magazín)

 

alt

 

Nová Crew. Najdeme v ní klasiku co se obsahu týče. Nějaká ta Mučírna. Úvodník od Jirky Pavlovskýho. Novinky z americkýho comicsu od Marka Barányiho. Rozsáhlý článek o Bleach Od L´udovíta Platy. Aktuality z českých luhů a hájů. Pár stripů. Přiblížení Ultimátního vesmíru Marvel. A jeden comics. Cože?! Jeden?! Pojďme se na něj podívat a zjistit, zda méně není náhou někdy více!

 

Jediným comicsovým dílem, které nám pánové z Crwe tenotkrát přinesli, je Anita a musím poopravit původní tvrzení, že comics je v Crwi jen jeden. Titul ano, ale díly jsou hned dva. Řekněme si základní premisu. Anita je slečna velice solidně stavěná. Původní povolání tanečnice. Její otec je mrtvý. Čerstvě mrtvý. Původní povolání popravčí a obávaný likvidátor mutantů. Nu a když už někdo tak umře tak jde do očistce, nebo rovnou pekla. Ve světě Anity to ale není taková prdel! Démoni sou nabubřelí advokáti, který nabídnou Anitě smlouvu, že pokud vyváží váhu svého otce hlavami netvorů ( zrůdy a potvory se totiž v tomhle vesmíru nějak prapodivně dělej na démony, mutanty a netvory), tak vykoupí všechny otcovi hříchy. No jo, ale má to háček, Anitin otec se přežíral svejma obětma, takže teď váží zhruba tolik, co průměrný válečník Sumo...krát sto. A ona to přijme, ne proto, že by tatíka kdovíjak milovala, ale jinak by jí démoní soudce asi unudil smrti kecama. Nu a tak začíná křížová výprava slečny, jejíž vybavení tvoří sporé odění, obrovský arzenál a nesmrtelný robokůň, který je mnohem silnější odvar vosla z medvídka Pú.

 

Anita je tvůrčím dítětem Juana a Gabriela Bobillových. Těžko lze určit, jestli se jedná o sci-fi nebo fantasy, ale mnohem jednoduší je říct, že je to brutální zábava. Dostaneme notnou dávku krve většinou v podání usekaných hlav. Dokonce je tu i lehká erotika, no snad se dá ještě říct lehká. Kresba sice nemusí na první pohled sednout uplně každému ,ale mě osobně docela lahodila.Je veskrze proporciální a to, že je místy absurdní, dokonale koresponduje se žánrem a náladou děje.

 

Pokud nejste fanouškem fantastických žánrů, ale rýpal do logických a reálných detailů a podobně, tak budete od začátku do konce nadávat. bude vám vadit, že se kulaťoučkej zadeček Anity v mrazu ne přilepí na kov. Budete se ptát, kde se doháje naučila tanečnice velice přehledně masakrovat sekerou, kteoru bydíky svojí postavě unesla jen v otm nejvlhčím snu atd. Ovšem pokud se chcete bavit ( a to by podle mě osobně měla být primární ouha, když jdu číst) tak potom nebudete zklamáni, ale naopak nadšeni.

 

Za novou Crew všechny palce nahoru!

Autor: Vojtěch Rabyniuk


Další recenze


Ukázky

alt

alt

alt

 


Promo

omiksový magazín

S větší cenou i větší porce komiksu! Hned dva díly nového evropského akčního komiksu Anita! Démoni, obrovští koně, splašené vlaky, mnohohlaví žoldáci... a uprostřed toho všeho sexy holka s lízátkem a obrovskou sekerou. To je Anita, dílo úspěšných argentinských tvůrců Gabriela a Juana Bobilla. Anitin otec je odsouzený k věčnému zatracení. Jediný způsob, jak ho zachránit, je převzít jeho práci lovce démonických hlav a doručit pekelnému tribunálu tolik lebek, aby se to vyrovnalo tatínkově váze. Bohužel, otec si zrovna na příkladný život a na dietu moc nepotrpěl, takže pokud ho chce Anita osvobodit, bude muset těch lebek přinést opravdu velkou hromadu. Dobrá zpráva je ta, že o lebky kolem není nouze. Špatná, že obvykle jsou připojeny ke krkům a nehodlají se od nich odloučit bez boje


více recenzí komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]