ProfilyDalší porce čerstvé Crwe

alt

 Měsíc s měsícem se sešel a na stáncích trafik, pultech knihkupců a geekovských oltářích specializovaných prodejen se již příští týden objeví nová Crew na kvadrát! Řadové číslo bude mít už
32, což je výkon skoro úctyhodný, třeba takovej ježíš to dotáhnul jen na 33 ( nechte bejt spekulace a rozdíl číslo/ročník lidi!).


 

 Od posledního čísla Crwe dojde ovšem k velkému posunu. Zatímco ve Dvaatřicítce byl dominantní comics superhrdinský od Marvela s trojbřitým trpaslíkem, tentokrát se podíváme Dvakrát do Evropy a dokonce za tím samým titulem ANITA! Já sám rozhodně nejsem nějaký fanda Evropského comicsu, ale vybírám si co se mi líbí ať už to je třeba z Afghánistánu, ale  tenhel kouske mě zaujal. Koneckonců polonahá krasavice, která shání tolik démoních hlav, kolik váží její špekatý tatíček, aby zachránila jeho duši! No my se v redakci těšíme!

Vydavatelství Crew se ale pochlapilo ještě víc! K vydání nové Crwe nám naplánovalo další tři balíčky starších čísel se slevou, které seženete v prodejnách s ozančením Komiksový ráj. Tentokrát půjde o čísla 10-12, 13-15 a 16-18. Jako vždycky jsou ovšem v omezeném počtu, takže pokud vám nějaký kousek do sbírky chybí tak neváhejte a příští týden namašírujte poklusem do obchodů, protože kdo zaváhá, nežere!

 

Datum vydání je stanoveno na 26.3.2012!

Text: Vojtěch Rabyniuk

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]