ProfilyUltimate Spider-Man a Spol. Podruhé!

alt

Ačkoliv první ultimátní magazín vyšel s malým zpožděním, na druhý to nebude mít vliv. Tedy samozřejmě jen na původní datum jeho vydání, které se dodržuje. Dějově to bude trochu jinak. První díl  ultimátního Spider-mana Petera Parkra skončil s mladíkem přilepeným na stropě. V druhém díle je potřeba aby se se svými schopnostmi vypořádal. zkuste si představit jaké by to bylo pro vás! Jste na střední škole teenager jak se patří pokukujete po zrzkách...akorát ste nýmand, šprt a celkem nemrda a navíc se blíží puberta. Zkrátka. nejlepší solový Spider-Man pokračuje v češtině a v závratném tempu. K tomu mu budou zdatně sekundovat Ultimate Fantastic four, kteří také mají co dělat s tím aby svoje schopnosti nějak pochopili. Ukázky z FF bylo možno si přečíst i v nové Crwi jako pořádné lákadlo. Ultimátní Spider-Man a spol. 2 by měl být venku už příští pondělí!

 

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]