ProfilyTygr a capart po šesté!

alt

Stripy jsou u nás v oblibě a díky tomu máme to štěstí a vychází u nás i knižně. A to samozřejmě ne jen tak ledajaké, ale to nejlepší. Tlustý líný kocour. Banda naprosto deviantních lidí. Kancelářští a vědečtí pracovníci co nemají ani špetku sociální inteligence. A v neposlední řadě i mladý klučina se super nápady a jeho imaginární tygr. Calvine a Hobbes se u nás ohřejí už po šesté v knize Calvin a Hobbes 6: Vědecký pokrok dělá „žbuch!“ a tady máte oficiální anotaci.

hlapec a jeho tygr se vracejí už pošesté, aby dokázali, že vědecký pokrok nebere zajatce. Když máte před sebou možnost velkolepého objevu, který změní svět (nebo za vás aspoň udělá domácí úkoly), nemůžete se ohlížet na tak malicherné věci jako je úklid, spánek nebo čištění zubů.
Jedna z nejgeniálnějších stripových sérií spolehlivě pobaví všechny věkové skupiny. Dětem navíc přinese inspiraci a rodičům vědomí, že mohli dopadnout ještě mnohem hůř.

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]