ProfilySuperman - Rudá Hvězda

alt

 

Tak se nám v BBartu blíží rychleji než vystřelená kulka další Superman. Tentokrát ovšem nečekejte nic, čeho ste byli svědky do dnes. Jistě Pro Zítřek přineslo na nejmocnějšího superhrdinu DC universa uplně jiný, lidštější pohled, ale tohle je jiné. Mark Millar nás vezme do alternativního vesmíru, kdy malý Kal-El nespadl kamsi do vidlákova a nevychovali ho hipísáčtí Kentovi, ale spadl rovnou do milující náruče Matičky Rusi. Jak by vypadal svět, když by superman neměl na hrudi své klasické "S", ale pyšnil se Srpem a Kladivem? To se dozvíte již 9.5. !

 

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]