ProfilyKoop 3 (12.5.2013)

 
Jestli si myslíte, že následující řádky bude psát táta, který si říká Zíďas a máma mu furt nadává, když pere maskáče se spoustou barevnejch fleků, tak jste vedle jako Ruda Tancoš, kterej si myslel, že ho miluju a místo pusy dostal pěstí. Tady je Vali, brzo mi bude devět a mám ráda roztleskávačky. A taky Monster High.
 
S tátou jsem byla střílet už několikrát. Jednou na D Day, kdy jsem nestřílela, ale sbírala kuličky, bylo jich tam hodně, pak v takové velké továrně v Libé a hlavně na PMPZ, když mi bylo čerstvě šest a dostala jsem do ruky pistoli a měla jsem poprvý bojovat. To ale byla nuda. Nikdo na mě nestřílel, prej sem moc malá. Asi měli všichni strach, že by mě nikdo proto nestrefil. (více o akci se dočtete ZDE). Taky jsem jednou střílela na Silvestra, když táta se strejdou „Štramákem“ udělali takovej silvestrovskej turnaj. A na turnaji jsem s tátou byla i ve středu. Táta fotil a já chtěla střílet. Tak jsem ho pořád otravovala. Když mi řekl, že mě vezme v neděli válčit, měla jsem radost. Ségra Jeny s náma jet nechtěla. Jednou jí táta střelil do hlavy a od tý doby nemá paintball ráda. Raději si čte. Nebo se dívá na Disney Chanel.
 
 
Válčit se mělo na starým koupališti, který se jmenuje Džbán. V létě se tu koupou lidi a taky sem prý chodí nudisti, což jsou lidi, který ukazují ostatním pipína a frndu. A taky prsa. Fuj. Táta už tady jednou byl. Prej to byla parádní válka. To byl zrovna nemocnej a tak jenom fotil. Táta moc rád fotí paintball. Říká, že je dobře, když vznikne nějaká památka. Vzpomínky prý nestačí. A tak vzal zase foťák. Já si zase vzala maskáče. Strejda Bubák, kterýho jsem se nejdřív styděla, protože bubáky nemám ráda, mi půjčil pušku. Tenhle bubák je dobrej. A taky začali chodit další lidi. Nejdřív jich bylo málo, ale pak už víc.
 
 
Když nás bylo málo, hráli jsme hru, kde jsem byla nějaké VIP. To se mě líbilo. Všichni mě chránili. Jednou mě ale neuchránili a nepřítel mi rozstřílel. Dostala jsem čtyři rány a mám modřinu. Jiřulda, tak taťkovi, s Jeny když ho chceme naštvat, říkáme, říkal, že až dostanu zásah budu bulet. Nebo kvičet. Tak tu radost jsem mu neudělala i když to bolelo. Strejda Bubák se mě ptal jestli je všechno v pořádku, ale smála jsem se a řekla mu, že jsem nic necejtila. Nebudu přece jako malá holka. Jsem bojovej Valíšek! Kluci ve třídě budou koukat. I Ruda Tancoš. Ten teď miluje Justu.
 
 
Když se hrálo na vybíjenou tak jsem měla strach. Táta taky říká že „budovy hraje nerad“. Byla sranda, že jsem ho málem sejmula. Zrovna s foťákem běžel něco vyfotit a já se lekla a začala do něj střílet. Netrefila sem se. Kdyby jo, asi by neměl radost :) V jiný hře šel táta střílet se mnou. Bránili jsme střechu. Viděla jsem nepřítele a začala do něj střílet. Volala jsem na tátu „Kontakt první okno pravá!“ Podobně jako to volali ostatní. Táta je bez brýlí slepej jako patrona :) navíc si nevyčistil ty válečnický brýle. Pak mě nepřítel střelil do masky. Viděla jsem jen velkej žlutej flek. Dostala jsem jí přímo na oči a byla jsem „Out“. Tak to taky ostatní říkali. A jelikož jsem Valča drsná válečnice, říkám to taky. 
 
 
A pak jsem zase byla VIP, to mě baví nejvíc. Jednou jsme měli s Pip-inem namále. Zbyli jsme jen dva. Utíkala jsem do místa, kam mě měli dostat. Zvládla jsem to. Hurááá zase jsme vyhráli. Jinej strejda byl u Mc Donalda a přivezl hamburgery. Super. Paintball mě moc baví. Strejda Bubák měl Colu. Paráda. Musím jezdit s tátou častěji. Třeba na tu Bojovou patrolu, i když táta říkal, že tam mě nevezme. Mohl by mě přejet prej tank.
 
 
Když už nás bylo dost, šli jsme válčit do lesa. Hledat snajpra. Toho jsme hledali i tenkrát, když mě bylo šest. To bylo moc vtipný, teta, jako moje pravá teta Bára, tenkrát snajpra hledala ještě čtvrt hodiny po tom, co ho někdo zastřelil. Všichni jsme se jí smáli. To tady to bylo drsnější. Snajpr měl pomocníka a my měli najít v bungru modrou flašku od pití, o který strejda Bubák řekl, že je to modrej radioaktivní diamant. Bylo to hrozně napínavý, protože když jsme šli lesem, tak jsem nevěděli kdy na nás někdo začne střílet. Tahle hra byla ještě lepší než VIP.
 
 
Střílet na nás začali před bunkrem. Ze střechy. Plácla jsem s sebou na zem jako ostatní, ale střelili mě do zadku. To nic nebylo. Když dostanu od mámy lískanec přes zadek když zlobím, tak to bolí víc. Zvedla jsem ruku, řekla „Out“ a šla na mrtvoliště. Super. Jako normální válečník. Všichni mě chválili, že jsem statečná a táta měl radost, že jsem borec. Snajpra jsem s klukama hledala ještě několikrát. Jednou jsem málem běžela s radioaktivním modrým diamantem, když na všechny začal střílet sniper schovaný pod hromadou roští. Ostatní ho ale rozstříleli na hadry. Super.
 
 
Pak začalo pršet a šli jsme zase válčit do budov. Strejda Bubák si do jednoho boje vzal i dětský pistolky, který prý má pro malé válečníky. To už není nic pro mě. Já jsem velkej válečník. Válečník Vali. Brzo mi bude devět a mám ráda roztleskávačky. A taky Monster High. Teď mám moc ráda i paintball. Snad mě táta bude brát častěji s sebou.
 
P.S. Na základě okamžitých dojmů, vzpomínek, postřehů a nadšení napsal ústy Valentýnky Zíďas :) Moje byly ruce, slova, která jsem jen zformuloval do čtivějších vět, její :)
 
Koop 3
Date: 12.5.2013
Lokace: Džbán
Organizátor: Bubák
Soubor miniher pro každého
 
PROFIL FOTO (136)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 135. Pistolový turnaj 2013
Paintballový deník (následující akce): 137. 
 
ODKAZY
 
 
FOTOGALERIE z akce
 
koop_03_01
koop_03_02
koop_03_03
koop_03_04
koop_03_05
koop_03_06
koop_03_07
koop_03_08
koop_03_09
koop_03_10
koop_03_11
koop_03_12
koop_03_13
koop_03_14
koop_03_15
koop_03_16
koop_03_17
koop_03_18
koop_03_19
koop_03_20
koop_03_21
koop_03_22
koop_03_23
koop_03_24
koop_03_25
koop_03_26
koop_03_27
koop_03_28
koop_03_29
koop_03_30
koop_03_31
koop_03_32
koop_03_33
koop_03_34
koop_03_35
koop_03_36
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]