ProfilyDvě základny 3 (13 – 14.7.2013)

 
Když jsem v roce 2011 navštívil komorní akci Dvě základny, byl jsem nadšený. V té době jsem netušil že se blíží moje paintballová krize a další, již bohatější ročník budu ignorovat. Jenže další rok se sešel s rokem a tak jsem začátkem prázdnin roku 2013 mířil jako pasažér v TT busu opět svěr tankodrom nedaleko Písku.
 
 
No, trochu se to zde oproti vzpomínkám, kdy jsem se zde povaloval v hejkalovi, vymýšleli falešný tábor a ve finále dostali drtivě po tlamě (report si přečtete ZDE) změnilo. Prostředí bylo stále luxusní, jen se díky bujnému porostu stačilo změnit v tropickou džungli. Do té jsem se pak po boku TT, Brněnského batalionu, Bratránků, Black Dogs a Žoldáků (oproti „tenkrát“ kdy nás bylo jako do mariáše, dostatečně bohatý stav) vydal prožít své další válečné dobrodružství z pozice válečného zpravodaje. Válečné dobrodružství zdokumentované v několika autentických záznamech... tady jsou.
 
 
13:15 Náš tábor
Pobrindal jsem se rajčatovou sračkou v který plavou šproty z Lídlu. Zajedl jsem je celozrným chlebem z Lídlu. Oběd. Dostavili jsme náš tábor. Budovaly palposty, pokácely stromy. Jeden spadl celkem nešťastně a podrbal Goldu na hlavě. Brzy nám skončí dvouhodinová pauza určená na budování základny s nemocnicí a muničákem a začnou pomocí SMS chodit úkoly, které bude třeba plnit. 
 
 
14:41 Bod 20
K bodu 20 jsme dorazili už před nějakou dobou. Nepřítel zde měl pár lidí. Byli postříleni. Rozkaz zní, obsadiu ho do 15:00 a udržet po dobu deseti minut. Dá se tedy předpokládat, še si mrtvoly přicedou spoustu kamarádů, aby získali obálku v níž je nápověda k pokladu, jež se ukrývá někde v prostoru. Snad to neodnesu smrtí. Všicni jsou zalezlí na perimetru a já žvejkám kus sojového suku. Kurva střelba. Až mi z toho zaskočilo... aha, to jen naši střílejí po sobě. Říká se tomu Friendli Fire, Žěru dál suk.  
 
14:55 Zkurvený komáři
Došel jsem k názoru, že komáři jsou nejlacinější kurvy. Vopíchaj tě a vysajou úplně zadara. A že těch kurev tady kurva je.
 
 
15:47 Výbuch
Tak jsme vyhodili do luftu sloup elektrickýho vedení, aby jsme spáchali nějakou tu diverzi. Je na čase dát si cigáro a spáchat pravidelnou diverzi svých plic. 
 
 
16:36 Poslední cígo
Dorazili jsme k bodu 4, který máme ubránit. Říká se mu Hamburger Hill. Nepřítel je v poho, nechává nás zatím dejchat. Po cestě rostou mňuhunkové lesní jahůdky. Dožral jsem suk a spláchl ho lahodotvorným nápojem. Válka je fajn. Poslední cígo. Kurva to není fajn. Další krabičky mám v báglu na základně.
 
 
17:22 Na základně
Jsem v táboře. Na bodě 4 se to nakonec semlelo a taky mě střelili. Znamená to, že jsem střelenej? Neznamená to nic. Jsem nesmrtelnej. Rozbalil jsem si nový cíga a život je zase fajn.
 
17:48 Prozrazeni
Máme profláknutej tábor. Budeme se tudíž stěhovat. A znáte to. Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat.
 
 
18:30 Bývalý muničák
Obsadili jsme bývalý muničák u bodu číslo 5 a musíme... kurva střelba!
 
 
18:49 Nepřítel
Osaměl jsem. Naši postřílený, zbytek se stáhl. Jsem zpravodaj, tak na mě serou. Čumím na nepřítele v skrytu jak vyčkává, aby mohl sebrat munici. M8 strach, že jsou v okolí ještě naši. Jeden z nich se válí zraněný u cesty. Brzo vykrvácí.
 
 
19:21 Ahoj mami tak jsme došli
Zpátky na základně. Cestou jsem málem zabloudil. Je to tady zkurvená džungle. Ahoj "mami" tak jsme došli. Hulíme a vedeme chlapský řeči.
 
 
20:14 Boj o bombu
Návrat z mise, která se zvrhla v krutopřísnou řežbu o bombu jež se měla deaktivovat. Zjistění, že do svých střílí i nepřítel. Zde zahynul i Balů, který rád vozí do války Chees Cake. Ne to není zbraň, ale mňuhunkový dort. I přes Bohoušův řev a mocný tlak ve finále do úspěšného splnění mise chyběla necelá minuta. S bombou utekl Dvořák, nedeaktivoval jí a bouchla mu pod prdelí.
 
 
20:42 Přípravy na exodus
Připravujeme se na stěhování. K večeři jsem si dal vepřovku.  Bágl na hrb a bude se šlapat. S plným, čerstvě nažraným, bachorem. Kam, to nevím. Ale asi někam daleko.
 
 
21:14 Fucking exodus
Zkurvenej fucking exodus. Podvečerní pochoďák. Cestou necestou, polem nepolem jako v tý písničve o malotraktoru od MIG 21. Došli jsme na místo zaslíbené?
 
 
21:52 Základna 2
Bojová skupina odešla na noční misi. Hulím a začínám bejt přehulenej. Cíťa rozděluje hlídky. Štramák jde spát, bude hlídat od tří. Náš nový tábor někde na paloučku v prdelí, kde lišky v okolí Písku dávají dobrou noc se připravuje na noc.
 
23:47 Noc
Nad hlavou hvězdná nadílka. Mezi hvěddami občas kličkují letadla, kolem lítají světlušky a tábor se změnil v dřevorubecký kemp, kde nejeden „řeže pilou“ Asi půjdu taky spát. Jsem přehulenej.
 
 
05:46 Raketa po ránu
Balíme a půjdeme odpálit raketu. První raní cígo. Museli mě vzbudit, na čerstvém vzduchu se spí fajn. Rajko říká, že se mu na kompování v přírodě líbí to, že se může z postele rovnou vychcat.
 
 
07:16 O raketě
Ranní mise za námi. Zkurvená procházka cestou necestou, příchod na místo v posledních dvou minutách a bomba, která málem utrhla Cíťovi pazoury. Je na čase si dát nový ranní cígo v novém, starém táboře, který jsme nově obsadili. Dám si zase rybky v tomatu. Snad ze mě nevyplavou v podobě průjmu. Lídl je levný.
 
 
7:24 Krapa s anténou
Dorazil Krapa s anténou. Vypadá jako zbloudilý televizák. Jejich skupina, která měla umístit anténu na nějaký barák neuspěla. Zastřelili i Bohouše. Do krku. Krapa naštěstí utek. Kdo uteče ten nevyhraje, ale zůstane aspoň na živu. Sežral jsem další sojovej suk.
 
 
09:39 Potřeby
Zpátky v bitevní zóně. Bod 24, který jsme měli obsadit  netrpí přítomností nepřítele. Komárů je ale tady mraky. Zase mě píchaj. Taky bych si zapíchal. Nox leze po stromě a Cíťa prý potřebuje srát. Každej máme nějaký potřeby.
 
 
10:27 U vody
Je vedro a tak jsme si zašli k vodě. K rybníku, kde se podle rozluštěných nápověd ukrývá poklad. Bohouš se pod palbou vykoupal, aby poklad ukrytý pod hladinou vyzvedl. A taky proto, aby měl cool fotku. Rád fotím cool fotky. Mužská část navrhovala, aby šla do plavek Basandy. Šáfovi by se to asi nelíbilo. Navíc Bohouš byl rychlejší. 
 
 
10:40 VIP
Hrátky u rybníka nejsou u konce. Na hrázi se opalovala VIP osoba o kterou se strhl boj. Naši začali řídnout. Cíťa sejmul Šáfu. Smůla. Snad dorazí posily.
 
10:51 Bubák
Posily dorazily. A taky Bubák. Vystraší nepřítele k smrti. 
 
 
11:21 Poslední úkol
Poslední úkol dopravit raněnou VIP osobu nepřátelským územím dopadl překvapivě hladce. Území totiž nebylo ani trochu nepřátelslé. V klidu jsme tak došli na bod číslo 6 a Bohouš se ve chvílích klidu pochlubil, že řve jako tur i při šukání. Zásadní informace.
 
 
11:42 Poslední bitva
Nepřítel zaútočil zrovna když jsem chcal. I ve válce si člověk musí odskočit. Péro mi naštěstí neustřelil a tak se teď pod palbou krčím za tankovým zátarasem a datluju do Iphonu tenhle canc. Adrenalinový okamžik zamrazený v čase. Za 16 minut bude po všem.
 
 
12:43 Konec
Je po všem. U aut vedeme chlapské řeči a pijeme pivo, které bylo oním pokladem. Bylo už na čase. Iphone mě buzeruje, že mu dochází baterky. Za chvíli bych už nenadatloval ani slovo.  Jo a taky jsme vyhráli.
 
Dvě základny 2013
Date: 13.7. – 14.7.2013
Lokace: Písek Oldřichov
Organizátor: SAS Lhenice
Military akce
 
PROFIL FOTO (141)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 140. Apocalypsa 2013
Paintballový deník (následující akce): 142. 
 
 
ODKAZY:
 
 
Fotogalerie z akce:
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
dve_zakladny_20...
 
 
 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]