ProfilyHurtgenský les (28.8.2011)

 

 
„Je to jako jezdit na kole, člověk si navlíkne maskáče, vezme do ruky kvér a jde na věc,“ říkal jsem si cestou na Karlovy Vary. Je konec léta a my s Ankou jdeme po více než dvou měsících válčit.
 
Po bouřlivých událostech spojených s prozřením, že ne všichni „kamarádi“ – spolubojovníci jsou tak fajn jak si člověk myslel a po zkušenosti jak to „chutná“ když někdo imaginárně vrazí kudlu do zad, jsem se zařekl, že jsem s barevnými válkami nadobro skončil... radikální předsevzetí. Horší ho bylo dodržet. Civilní návštěva na Střížově (ano, vím, vždycky jsem na něj nadával) i v Benešově trochu nahlodali a nakonec s posledním prázdninovým víkendem jsem nabil kvér a Anka foťák a spolu s Chegevarami (které nás pro tuto akci adoptovali)jsme se vydali bojovat do Ardenského lesa v jednoduchém woodsballovém scénáři.
 
 
Tedy konkrétně v jeho první polovině, kdy jsme se snažili jako spojenci dobít německou linii v členitém lesním terénu. Klasická střílečka, která spočívala v klasické hře na vlajku, které"historická omáčka" posloužila pouze jako záminka proč na sebe střílet a taky k tomu, aby se akce nejmenovala "Boj o vlajky xyz". Samozřejmě, díky "karlovarskému" pojetí akce zde nechyběl nejeden známý včetně Viktora (Bohseho), či Hada a Skalkajdy.
 
 
Bylo velkým paradoxem, že právě Had, se kterým jsem měl v minulosti nejeden konflikt, mnohdy hraničící s otevřeným nepřátelstvím, byl jedním z mála, kterého náš odchod ze scény upřímně sral a se kterým jsem byl v kontaktu. Život je někdy hodně zvláštní. Z rádoby nepřátel se stávají kamarádi, z rádby kamarádů svině. A to že ti v paintu hrají proti sobě, či spolu, nehraje zas tak velkou roli. I přes mnohdy velkou porci reality a simulaci skutečného boje je paintball jen hra. Druhé půle, kdy se dobývaly nemocnice jsme se bohužel nezúčastnili, pracovní povinnosti a odjezd do Prahy usekli pro nás tuto bitvu v půlce... 
 
 
Jo, naše akce po dlouhé době dopadla tak nějak napůl, což jí ale vůbec neubralo na významu spojeném s rozhodnutím, že ty zelené hadry občas i v budoucnosti na sebe navlíknu. Ne proto, že bych si chtěl něco dokazovat, ale hlavně v tom, že mi ty chvíle zatraceně chyběly.
 
Hurtgenský les
Date: 28.8.2011
Lokace: Počerny
Pořadatel SCRAT
Jednoduchá woodsballová střílečka
 
PROFIL FOTO (113)
 
 
Paintbalový deník (předchozí akce): 112. TT vyvedení 2011
Paintballový deník (následující akce): 114. Tajná protiletecká základna Falcon: Revenge
 
ODKAZY:
 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]