ProfilyX-Com 3 (14.5.2011)

 

 
Začalo to někdy v roce 2009 v Ralsku. Víkend po Letním vyvedení zde havarovalo UFO a dvě skupiny převážně ze Zvířecí farmy měli ovládnout místo havárie a nasbírat nějaké artefakty. Já tam zmateně pajdal se zabandážovanou nohou, kterou jsem si zvrknul na Letním vyvedení.

 

O rok později byla podobná událost zaznamenána v Milovicích. Tentokrát byly skupiny početnější a boj lítější. V pekelném vedru a tropické zeleni dostali emzáci přes tykadla. Jeden z nich Aničce vytvořil na nějaký ten týden druhý pupík. Nicméně, letos se mimozemšťani vrátili. Předchozí boje nejen že přežili, ale dokonce si v Milovicích zřídili i svou základnu, nasadili proti dvěma skupinám žoldáků infestory (bojovníky, kteří zásahem konvertují člověka do mimozemských řad), ve svém úlu připravovaly teleportační portál a ve finále v odzemí štábáku hodlali odpálit brutálně výkonnou zbraň. A tomu se říká výzva! E.T. prostě musí dostat po tlamě, jinak je lidstvo v hajzlu.
 
 
Akce X-Com, jediná tradiční akce se sci-fi námětem, postoupila do třetího ročníku ve kterém se tým Perun, jež jí má na svědomí, rozhodl zaběhnutý scénář (dvě skupiny svírají artefakty, zabírají body, které chrání a třetí skupina mimozemšťanů hraje proti všem) dostatečně obohatit. Hru tak zpestřili zmínění Infestoři, stejně jako úkoly týkající se mimozemských aktivit, jejichž nedodržení mohlo mít za následek vítězství mimozemšťanů. Vítané změny, které hru rozhodně zvedly o nějaký ten stupínek výše.
 
 
Zapomeňte na Starmana, Lebkonky a jiný šmejd z vesmíru. Jsou tady ne muži v černém, ale muži v zeleném! A to jsou hustokrutí válečníci.
Rozdělení stran bylo klasické. Na jedné převážně Farma zvířat plus další týmy, na druhé TT, Nordic Area plus další týmy. Bitva o budoucnost Země začala v půl jedenácté. A je třeba říci slušná bitva, která, ač se jednalo o woodsball, by se mohla klidně označit jako militárko.
 
 
Obě znepřátelené strany se rozptýlily po prostoru, začaly zabírat body a díky prvním třenicím se mrtvoliště na obou stranách začala plnit padlými. Do toho na vybraných místech začali útočit i mimozemšťani s kanárkově žlutými tykadýlky. Jedna ze skupin napadla i náš tábor, kde Bohouš řídil obranu. A došlo i na boj, do určitého časového limitu bylo třeba dobýt mimozemský úl, samozřejmě, v prostoru neustále probíhala přetahovaná o body a finále patřilo brutálnímu útoku na mimozemskou podzemní základnu. Byla to prostě jízda ve které jsme třeba vlítli Barakudám (jako „farmáři“ hráli proti nám) před ústí pušek a byli rozstřílení, nebo čistili prostor od nepřátelských záškodníků z nichž se jeden pokusil zákeřnou střelbou poštvat dvě naše křídla proti sobě. Týmu SZ se zase podařilo bez jediného výstřelu přepisovat body na protivníkově straně. Zkrátka povedené momenty na obou stranách které vyvrcholili ve finále spojené s útokem na mimozemskou podzemní pevnost. Chudáci emzáci v podzemí štábáku měl možnost poznat skutečný význam pojmu „krupobití střel“.
 
 
A tak se nám podařilo zachránit Zemi před mimozemskou invazí. Prozatím. Mimozemšťani jsou totiž kurvy a za rok si určitě zase najdou cestičku, jak nás uvést do stavu bojové pohotovosti.
 
X-Com 3 
Date: 14.5.2011
Lokace: Milovice, štábák
Pořadatel Perun
Tradiční military hra se sci-fi scénářem
 
PROFILOVÉ FOTO (108)
 
 
Painintballový deník (předchozí akce): 107 Krvavá silnice 3
Paintballový deník (následující akce): 109 Pohodová střelba
 
ODKAZY:
 
 
 
 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]