ProfilyMastodont, tým Bratránci

 

 
Obouruční sekeru jsem vyměnil za značkovač (2000): Na úplně první paintball jsem byl pozván kolegy, se kterými jsem šermoval po celé Evropě, někdy v roce 2000. Že prej to je dobrá zábava. Přijel jsem tedy do Plzně, odvezli mě do lesa, dali mi flintu, rozdělili nás napůl a došli jsme se postřílet. Běhali jsme tam celej den a barevný jsme byli taky dost. Pak jsme skončili v hospodě a vedli chytrý řeči, jak sme byli dobrý. Další paintball jsem absolvoval až za sedm let a to přesně 27.4.2007, když s partou kamarádů z okolí, po domluvě s Piráty z Březové proběhla další akce. Ovšem tentokrát jsme jeli za měsíc znova, pak znova a začalo se nakupovat vybavení. Jo, dvouruční sekeru jsem vyměnil za značkovač.
 
Po nějaké době přišel kamarád Langís s tim, že na internetu našel nějaký stránky o paintballu, jestli by to nestálo za to, se tam mrknout, protože prej sou docela vychytaný a najdem tam spoustu rad, jak na to a taky akce, kam se dá jet. Samozřejmě sem se kouknul a otevřel se přede mnou nový svět.Stránky www.military-paintball.cz nám ukázali úplně nový pohled na paintball. Našli jsme ucelenou představu o Military Paintballu u nás včetně návodu, jak na to. Takže jsme založili tým Bratránci, neboť speciálních komand a jednotek rychlého nasazení tam už bylo dost a tak nějak se nám příčilo použít podobný název a spíš jsme chtěli poukázat na to, že to hrajem pro zábavu a pro radost. A tak pro zábavu a pro radost běhám po lese dodnes.
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]