ProfilyKarbi, tým Camels

 
Chuť hrát si v maskáčích na vojáky (1996): První setkaní s koulemi plnými barvy a hrou Paintball jsem uskutečnil v roce 1996, díky mému kamarádovi a zároveň i mému vzoru, co se militarismu týká, Fínovy, který tuto hru uspořádal a objednal, tehdejší výraznou osoubnost paintballové scény, pana Sedláčka, který přivezl vše, co bylo k paintballu potřeba. 
 
Tenkrát jsem o paintballu nevěděl víc, než že to má něco společného s barevnými koulemi a hraje se to v uzavřeném prostoru mezi překážkami a tak jsem byl hodně překvapen, když jsem se dozvěděl, že se hra usketční nedaleko Mníšku, tudíž v brdských lesích. Prostor byl tenkrát pro mě úplně senzační - les a v něm menší rokle. Po lese se roznesli balíky slámy a s několika kusů jsme vytvořily bunkry. 
 
Jen co pan Sedláček dorazil a já slyšel první výstřel z paintballové zbraně, zmocnil se mě hrozný strach a říkal si, že to není snad ani možný, střílet po sobě něčím takovým, ale chuť hrát si v maskáčích na vojáky, byl silnější než všechen strach. Před první hrou jsme byly seznámeni s pravidla které se musí dodržovat (nesundávat masku v herním prostoru, při zásahu zvednout zbraň a odejít mimo,,hřiště´´) rozdělili jsme se do dvou týmů, myslím že modří a červení a z nadšením a nevědomím co mě čeká vyrážím do své první paintballové,,války´´ Při první hře která probíhala jako pro mě něco neuvěřitelného, koule lítali snad úplně všude kde se dostali a ve mně srdce bušilo že asi bylo slyšet na celý les, byl jsem schoulen v bunkru a jen slyšel střelbu a řev, bál jsem se vykouknout, ale zvědavost nakonec vyhrála a já vykoukl a viděl jsem lítat lidi jak v teplákách tak i v maskáčích a pořádně nevěděl v tom fofru s kým vlastně hraju, ale co odhodlal jsem se a zmáčkl ten mašinkvér na koule a vystřílel asi 50 kulí a nikoho jsem netrefil, koule mi pomalu k protivníkům ani nedolétla, ale pálil jsem dál a když mi v bandasce na zbrani zbývalo cca 30 kulí tak se konečně ujala jedna z ran a já měl na kontě svou první ,,mrtvolu“. 
 
Ale co se nestalo dál. První rána kterou jsem schytal, byla mířena přesně na čelo které kryl jen šátek a dle vyprávění zúčastněných jsem řval na celý okolí jak to strašně bolí. To vše se odehrálo v neuvěřitelném čase cca 2 minut ale odcházel jsem s úžasnými dojmy a plný nadšení které trvalo hodně dlouho a moc dní jsme o tom prokecali a určitě to za těch myslím 350kč a 2kč za kuličku stálo a proto když jsem se v roce 1998 dozvěděl, že Fíno chystá druhou hru neváhal jsem ani chvilku a zúčastnil se. 
 
Tato hra se odehrála na stejném místě jako předešlá, ale hra byla dle mého úsudku trochu jiná, více se taktizovalo a méně střílelo a to bylo na 10 let poslední střetnutí ale naštěstí ne poslední, definitivně. 
 
V roce 2008 vzniká Camels paintbal Tým, nejprve cca 3 měsíce střílíme mezi sebou, ale pak se dozvídáme o jisté aréně v Lužci nad Vltavou tak se tam vydáváme a já jsem nervózní jak nevím co, žaludek sevřenej a střeva pracovali na plno, onoho dne jsem si zahrál hezky, kluci z TT nás vyškolili jak se na tento tým patří. Nyní jsem já i Camels paintball součástí Two Towers.
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]