ProfilyBobr, tým Two Towers (Ganja Group)

 
Bohužel vzhledem k problémům s mou pamětí, které nezapříčinil veselé cigarety, ani alkohol, si rok své první hry nepamatuju. Že by to byl rok 2007? Nebo 2008? Mám trošku i pochyb, že Vám budu právě popisovat i svůj první kontakt se zbraní (možná to byl druhý, třetí ... ), každopádně mi v hlavě uvízl nejjasněji.
 
Painball jsem znal delší dobu, než sem ho začal hrát a to právě díky Two Towers Battle Areně, kam chodili hrát mí kamarádi. Já se od této hry distancoval a z finančních důvodů se odvolával na dlouholetou kariéru progamingu (střílení pixelů - konkrétně CS). I přes paintballovou impotenci jsem byl seznámen se zakladatelem TT Guru Bubákem, kdy jednoho pátečního, nebo sobotního (? zkrátka další den se do práce nešlo) večera dostal někdo v pozdních hodinách výborný nápad - zahrajeme si noční hru jen s pár pochodněma. 
 
Notně posilněn aperitivem značky havana a jím podobných jsem dostal masku, 200 kulí s Xtrou, kombinézu a pořádnou dávku takových těch zvláštních pocitů - a to se ještě ani nehrálo! Chvíli na to jsme se rozdělili na dvě půlky s tím, že naše skupina bude dobývat. Start byl rychlý, možná až moc, protože pár metrů po tom co jsem se rozeběhl, jsem zakopl o jeden zákop a letěl pár vteřin volným pádem přímo na hubu.
 
Ožralým štěstí přeje a bolest necítí, oklepal jsem se a vyrazil plížením plazením vpřed. Nečekaně jsem se doplazil až k nepříteli v zákopech, kterého jsme dobýbali a k mému překvapení to byl právě Bubák, musel sem opatrně  páč moje nezkušenost v téhle chvíli pro mě mohla být kritická, avšak ve chvíli, kdy se Bubák ocitl na zádech, když opětoval palbu jsem na něj vyběhl s prstem v křeči a tak krásným a nadnášejícím pocitem, že se to ani nedá popsat. Chyba. Z flinty nevyletěla ani jedna kulička.
Bubák se akčně otáčí a šije mi jednu do pupku. To bylo hořké, velmi hořké, až potom jsem se dozvěděl co udělá takový pád na hubu s kuličkama (ano vykašujou se a zbraň pak nestřílí).
 
Tenhle incident mě neodradil, ba naopak vyburcoval k tomu, že jsem si občas chodil s klukama zahrát a kyž to dovolila finanční situace, nakoupil jsem si svou první A5ku a jiné vybavení. Začal jsem chodit na TT tréninky a po čase (listopad 2008 - to už si pamatuju) jsem vstoupil do řad TT jako právoplatný člen, kde si mne pod křídla vzala lužecká domácí squadra azura Ganja Group se kterou pod křídly TT válčíme dodnes.
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]