ProfilyBitevní zóna: Benešov

 

 
STATUT
Oficiální komerční paintballové hřiště
POPIS
Bývalá vojenská základna, na které je vybudováno několik hřišť pro různé rekreační paintballové hry a scenario paintball. Hřiště jsou od sebe oddělena sítěmi a v případě potřeby jdou spojit.
Celková plocha areálu je přes 30.000m2
Součástí hřiště jsou budovy, zákopový systém, umělé i přírodní překážky a rekvizity v podobě muničních beden, či vyřazené vojenské techniky. 
PROSTOR
Prostor je členitý, nikoliv však náročný, součástí je jak otevřené pole, tak i řídký lesní porost. Je zde i prostor pro využití vojenské techniky. Ta je zde součástí nemálo her.
Díky častému komerčnímu využití je zde neomezené plnění vzduchem a stánek s občerstvením, společně ze společenskou místností.
VERDIKT
Jedná se o povedené hřiště s atmosférou, vhodné pro mnohé bitevní scénáře. Díky komerčnímu zázemí je velmi „civilizované“ a tudíž pro hardcore military hry nepříliš vhodné. Pro hry woodsballového zaměření více než vyhovující.
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]