ProfilyLétající „Rajko“ Čestmír

 

 
"Létající Česmír... létá tam a zpět... zpět... zpět.
Nadšeně mu tleská... military svět... svět... svět.."
 
Z Tiskové zprávy: Média zasáhla první várka fotografií z připravované druhé řady populárního seriálu Létající Čestmír. Ta by se měla jmenovat Létající Čestmír 2: Létající kuličky a v hlavní roli postpubertálního Česmíra se měl objevit nový talentovaný umělec, známý pod uměleckým pseudonymem Rajko.
 
Podrobnosti o ději zatím nejsou známy, ale proslýchá se něco militantnějším pojetí seriálu a taky rozstřeleném frňáku, díky němuž hrdina nemůže přivonět ke kouzelným kytkám. Ty v novém pojetí navíc zaměnily svůj mimozemský původ za reálný vzhled rostliny kanabis, jež v seriálovém pojetí zvyšuje bojovou morálku a proto po ní dychtí jak policejní, tak i armádní složky. O záchranu těchto „kouzelných“ květin se pak zasadí parta kamarádů, která si říká Ganja Group. Čím nás tvůrci seriálu ještě překvapí?
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]