ProfilyPohádka o paintballovém Rákosníčkovi

 

 
„Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet byl rybník Brčálník. Kolem něj se vyskytoval ráskosník. A tak musel přijít americký rákosníček, aby „rákosník“ trochu pokosil. A protože rákosník byl túze odolný, vypůjčil si Rákosníček od svého veřerníčkového kamaráda pana Tau kouzelnou buřinku, tedy přilbu, párkrát na ní zaklepal, a rákosník byl pryč. 
 
Rákosníček měl radost, ale lidi byli smutní. Neměli totiž už kde kupovat boty Ajdidač, nekolkované cigarety a trávu. A tak Rákosníčka vyhnali. Do Vietnamu.
 
A tohle je milé děti on, jen si všimněte, jak se na vás roztomile tváří...“
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]