ProfilyPovídání o Zmaštodontovi a Opičce

 
Zmaštodont a Opička: Poslední zpizděná epizoda
...jak spolu hospodařili a dalších jiných věcech.
 
„Budeme psát psaní?“
„Ble!“
„Umejeme podlahu?“
Bléé!“
„Upečeme dort?“
Blééé!“
„Spravíš mi kalhoty?“
„Bléééé!“
"Vyčistíš mi kvér?"
"Bléééé!"
 
Dál se Opička ve svých protestech nedostala. Velký mocný Zmaštodont jí poslal do první linie, kde šlápla na minu, dostala do hrudí plnou dávku z kulometu, sniper jí prostřelil hlavu a její zbytky rozmetala několik metrů daleko raketa z RPG. Čert vem dopisy, podlahu, dort i kalhoty! Ale jak jde o kvér, tak Zmaštodont nezná bratra, sestru, ani Opičku. Zmaštodont je totiž militantní.
 
To byla ale ošklivá pohádka...
Blééééééééééé!
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]