ProfilyPo velkém válčení, velké stříkání

 
A požární hadice spustila mocný proud vody. Říká se tomu mocný výstřik. Po válčení na poušti vítané osvěžení. Mnozí dováděli jako nezbedné děti, někdo tancoval, jiný vystrkoval hnědku. Že by se ohýbal pro mejdlo? Ano, během žhavého dne může být u Tobruku s požární stříkačkou velká „prdel!
 
 
Promenáda v plavkách? No spíše v trenkách. Otázka do pranice. Jakým vojenským vzorem disponují tyto trencle??? Ne DPM, ani Woodland to nejsou. A „hrachy“ už vůbec ne!
 
 
A pak že hlavou zeď neprorazíš! S vodní stěnou je to o něco lehčí. Nebo se snad zde trénovalo potírání demonstrace za pomoci požárního vozu a vysokotlaké hadice?
 
 
Ostych ve sprše? „Ne, moje kozy neuvidíte!“ Nebo snad je tato póza spojena se smyslným mnutím si bradavek, při vítaném osvěžení? 
 
 
A je dokoupáno. Podrbat, oklepat a spát!
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]