ProfilyJak na zácpu...

 
"Máš-li zácpu, nezoufej,
houkni na kámoše... a prošťourej."
 
POZOR! Tato léčba bývá často zneužívána čtyřprocentní menšinou ke zcela jinému efektu. Ti otrlejší, SM založení jí provádí i s naládovaným a odjištěným kvérem.
P.S. Autor tohoto dementního příspěvku s omezeným, přízemním humorem, hraničícím s trapností, se vážně nechtěl nikterak dotknout komunity gayů a lesbiček. Pokud se některý z nich cítí pohoršen, autor se poníženě omlouvá. Pro mýdlo se však ohýbat odmítá!
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]