Profily„Bu bu bu bu bu, vy militantní zrůdy! BUBÁK!“

 

 
Žilo, bylo, po zelených lesích putovalo svých časů jedno zvláštní stvoření. Bylo sice malého vzrůstu, ale rychlé, mnohdy neviditelné, vždy bojově naladěné a často jej doprovázela podivná omamná vůně. Bavilo se tím, že střílelo všechny nezbedy hrající si na vojáky. I když se často zdržovalo ve svém hradě s dvěma věžemi, nikdy jste si nemohli být jistí, kde na nás vybafne. Ano, je to tak milé děti. Bubák! Buďte hodné a možná se vám nic nestane.
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]