ProfilyNěmecké naděje před Operací Gunnerside

 

Před bojem mnohá ze stran srší optimismem, což je pochopitelné. Žádná ze stran nejde do války s tím, že by jí mohla prohrát. Optimismus „Němců“, kteří při operaci Gunnerside chtěli zvrátit historii se bohužel (pro ně) ukázal jako lichý. Zvrátit historii (v tomto případě zabránit zničení závodu Norsk Hydro) totiž nebývá snadnou záležitostí :) I když... dílčí úspěch se jim povedl. Narozdíl od reálných Němců, tihle, alespoň dostali těžkou vodu do Německa. Jelikož ale dnes víme, že ta by k výrobě atomovky byla stejně bezcenná, šlo vlastně o prd.
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]