ProfilyVláda nepadla!

 

Samozřejmě že se stalo to, co všichni očekávali. ČSSD se pokusila vyslovit ve sněmovně nedůvěru vládě a bylo z toho jen plácnutí do vody. Premiér pochválil koalici, že se během této „krize“ nehádala a hlasovala bez dalších požadavků, které většinou takováto hlasování provází a šéf opoziční ČSSD Sobotka zase, že tato vláda nemá podporu osmdesáti procent obyvatelstva, což v následujících týdnech pocítí. Což je fakt. Chystají se další a další demonstrace.
 
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]