Profily„Kuřba“, která málem sejmula prezidenta (Aféra Lewinská: Monikagate)

 

 
"Od chvíle, kdy jsem se dostal do Bílého domu, jsem musel své tělo vypnout. Mám tím na mysli sexuálně... Ale s touhle dívkou jsem selhal. Neudělal jsem to, co říkají, že jsem udělal, ale asi jsem udělal dost na to, abych teď nemohl prokázat svou nevinu." (Bill Clinton)
 
Orální sex, lidově řečená „kuřba“ je obvyklou součástí sexuálních praktik. Tak obvyklou, že mnohými není ani považována za nevěru. Dá se udělat všude. Na veřejných záchodcích, pod stolem a dokonce i v Oválné pracovně. Prezident Clinton by o tom mohl vyprávět.
 
 
Jmenovala se Monika, a když jí bylo dvaadvacet, dělala stážistku v Bílém domě. Stážistky nemají moc šancí vstoupit do historie Spojených států. Monika to dokázala. Jako ta, která vykouřila prezidenta. Zařadila se tak po bok třeba Marylin Monroe, která přišla popřát Kennedymu polonahá. Amerika má totiž ráda senzace všeho druhu. Hlavně ty se sexuálním nádechem. V této hrály hlavní roli modré šaty, postříkané od prezidentského spermatu.
 
"Náš vztah byl vztahem muže a ženy, ne prezidenta a stážistky. Hodně jsme spolu mluvili, smávali se, vyprávěli vtipy." (Monika Lewinská)
 
 
Buclatá brunetka pracovala v Bílém domě od června 1995 a stejně jako všichni jeho zaměstnanci Billa nekriticky obdivovala. A od obdivu není daleko k platonické lásce a od ní k činům, obzlášť, když se nejmocnější muž světa ve své slabé chvilce zmíní, že jeho „stará“ je studená jako psí čumák a v posteli jako „leklá ryba“. A tak se Monika s Billem začali stýkat čím dál, tím víc častěji, což samozřejmě neuniklo Moničiním nadřízeným a tak Moniku záhy čekal přestup z Bílého domu do Pentagonu. Zde si Monika (účelně a dobře izolovaná od prezidenta) nenašla chlapa, ale kamarádku. Starší, protřelejší a zkušenou Lindu Trippovou. Tak protřelou a zkušenou, že si všechny telefonáty, v nichž jí Monika vylévala srdíčka a vzdychala nad svou láskou k prezidentovi, nahrávala. A jeden z největších sexuálních skandálů Ameriky mohl začít.
 
 
"Byl na mě velmi něžný. Od počátku zde existovala velmi intenzivní sexuální přitažlivost, a nemyslím si, že sexuální přitažlivost by nutně mělo být něco špatného. Tak jsem to necítila a nemyslím si to ani nyní." (Monika Lewinská)
 
Všechno se provalilo v době, kdy Clintona obvinila jistá Paula Johnsová, pracující jako státní zaměstnankyně, že jí Clinton, tehdy ještě jako guvernér státu Arkansas, sexuálně obtěžoval. V tu chvíli Linda dala právníkům Johnsové echo. Spolu s nahrávkami Moničiných telefonátů. Se slovy: „Mohlo by se vám to hodit,“ otevřela Pandořinu skříňku. Monika sice u soudu vše popře, ale Linda se nevzdává. Asi prezidenta hodně nesnáší, neboť upozorňuje příslušné orgány, že Lewinská u soudu lhala pod přísahou (patrně z popudu samotného prezidenta) a sexuální románe tak získává grády. Do hry se vloží FBI, která zlomí Lewinskou. 22.1.1998 média poprvé informují o celé kauze a začíná mediální šílenství. Z Moniky je najednou superstar. Žena, kterou zná téměř celý svět.
 
 
26.1.1998 Clinton vše důrazně popírá a tým jeho spolupracovníků dělá z Moniy nadrženou nymfomanku, která chudáka Billa ve snaze ho ojet pronásledovala. On však naštěstí odolal. Jenže pak do hry vstoupily osudné modré šaty potřísněné prezidentským spermatem. Semeno je zázračná věc. Dokáže zplodit život a v tomto případě jeho rozbor dokázal, že prezident lhal. Naštěstí jsou zde právníci, kteří dokážou nemožné. V tomto případě dokázali, že prezident s Monikou sexuální vztah neměl, že ho měla jen ona s ním. Jinými slovy, že si ho nechal jen vykouřit a sám stal nad ní netečný jako skála. Asi jí chtěl holce udělat radost. 3. března 1999 sledovalo exkluzivní televizní rozhovor s Monikou Lewinskou 30 milionů lidí. Aféra vrcholí. Že Monika umí dobře kouřit ví každý a nyní Monika před kamerami truchlí, jak věřila, že po boku prezidenta zestárne, protože jí jednou řekl, že by s ní rád trávil víc času.
 
 
Radost mu však neudělal pokus o jeho sesazení. Kuřba, nekuřba, tohle prezident USA nesmí dělat. Ale hlavně nesmí lhát. A bránit spravedlnosti. Aféra Lewinsky, známá rovněž jako Monikagate (po vzoru jiného skandálu Watergate, který sejmul prezidenta Nixona) došla do posledního, nejvyššího kola. Nicméně hlasování v senátu prezident ustál a mohl si vydechnout. Nezbedné libido ho nakonec politickou kariéru nestálo.
 
 
A jak to dopadlo? Bill odsloužil i své druhé prezidentské období a stal se respektovanou osobností. Jeho žena, která stála při něm z celého případu vytřískala politický kapitál a nakonec se stala senátorkou a kandidátkou na post prezidenta USA.. A Monika? Monika se zase stala součástí popkultury, stejně jako její spojení s kouřením všeho druhu. Doutníky počínaje. O svém vztahu nakonec napsala knihu, v níž tvrdí, že Bill, který měl mimo jiné zálibu v netradičních sexuálních pomůckách, chtěl vyzkoušet i švédskou trojku. Mnozí po tom touží, Monika to dokázala. Stát se světoznámou. Jako ta, která přeblafla nejmocnějšího muže planety. V komiksu si tento post okupuje jistá Lois Laneová, Monika je tudíž Lois Laneovou naší reality.
 
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]