ProfilyRozpočítávání a sliby (14.12.2011)

 

Poslanci schválili přímou volbu prezidenta. To znamená, že prezidentem se bude moci stát kdokoliv. Tedy když sežene dostatek hlasů. Tedy i Kája Gott, Ivan Mládek, nebo Schwarzenberg, který má rád Euro víc než české koruny. Nic nového pod sluncem. Když čověk poslouchá jeho plynnou češtinu, ani se moc nediví.
 
Euro je vůči dolaru nejslabší od doby své existence. To není pro Eurozónu moc prima. Vláda jedná, jestli půjčit, nebo nepůjčit. Kalousek tvrdí, že Euro je jako Titanik. Socialisté zase že ten kdo maže, ten i jede. Prezident říká ne. Nemáme. Nedáme. TOP 09 má stále strach z izolace. Lidi mají zase strach z dezolace... tedy z toho, že se z nich stanou dezoláti. Státní rozpočet na příští rok je totiž schválený. Ten dostane vyšší DPH, tenhle zase vyhazov z práce, tomu vláda dala nahulenou naftu, tomu zase korupční aféru k pobavení a co ten maličký? Ten maličký nedostal nic. Kromě předvolebních slibů. Ty ale Ježíšek nenosí, ty nový výhradně politici. Sliboval i Jirka. Jirka Paroubek. Řekové tvrdí, že je sympaťák. Asi proto, že ho neměli za premiéra. Americký fakan, jménem Fagan je právník, který se pořád sere do České republiky. Teď jí slibuje, že na Floridě zažaluje Karlovy Vary a ministra Kalouska kvůli neproplaceným směnkám z dvacátých let. A navrch slibuje, že tentokrát nemůže prohrát.
Zemědělci usoudili, že v Česku žije málo krav, tak si uměle vytvořili další. Červeno hnědé. Konec českých krav ani volů se tedy konat nebude. Tudíž bude pořád o čem psát.
 
P.S. Dejte bacha na čínského Ježíška... tedy ježíška tahajícího dárky z Číny. Jsou to mnohdy nebezpečné šunty, srovnatelné s nejedním českým, dostatečně děravým zákonem.

 

více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]