ProfilyKdo na koho „hodil bobek?“ (3.1.2011)

 

Z Francie vadné umělé kozy dorazily i k nám. Nejedné silikonové krásce tak může prasknout vemeno. Včera to vypadalo, že ministrovi školství „praskne pytel“, ale ten kluk to ustál. Asi proto, že měl ve škole nejradši přestávky a tělocvik. A hlavně proto, že má kámoče Nečase.

 

 

Když byli na Dobeše všichni zlí a nadávali mu do tunelářů a neschopných ovádů, Nečas na něj nehodil bobek, ale naopak se ho zastal. Proč? Asi proto, aby ukázal, že i když je Nečas, neznamená to, že je nelida. Dobeš poděkoval za podporu, pak v euforii chtěl zkrátit školní přestávky z deseti minut na pět, posléze usoudil, že je to hovadina a nakonec začal, jak uvedl ministr financí Kalousek, obranně plivat kolem. Prezidentův synek pracující jako Dobešův poradce, na to ale bobek hodil a odešel.  Odejde i policejní prezident? Čeká ho totiž nový pojeb od ministra vnitra. Prý kvůli nevhodným výrokům.  
Policie začala rozprodávat pohledávky za pokuty. Udělali výběrové řízení, vybrali vymahačskou firmu, která si k pokutě přirazí škváru navíc a nový byznis je tady. Takže taková pokuta za kilčo klidně může vyskákat na pět litrů. Na ministerstvu obrany zase vyskakují kostlivci ze skříně týkající se bordelu se zakázkami. Kostlivci v hodnotě několika mega však vyskočili se značným zpožděním. Na ministerstvu již nikdo ze zainteresovaných, totiž už nepracuje. Proto je nikdo nemůže za trest vyhodit. 
Švorc není švorc, i když je teď už bývalým ředitelem ředitelství silnic a dálnic. Měl do prvního ledna odstranit nevyhovující obří bilboardy, ale neudělal to. Hodil na to bobek a vymlouvá se na ministerstvo dopravy. Dneska má Švorc pod palcem dostavbu brněnské Dé jedničky. I s jejími opravami se mělo dávno začít. Nehodil Švorc bobek i na náš dálniční magnet na bouračky?
Bobek na Česko hodila Evropská komise tím že zarazila čerpání miliard z eurofondů na operační programy jako byly Operační programy pro životní prostředí, Severozápad nebo Vzdělávání pro konkurenceschopnost v celkové výši 12,8 miliardy korun, díky čemuž máme vyšší schodek státního rozpočtu. Že by song „Postavím ti schody do nebe“ nabyl evropské proslulosti?
Dánové nechtějí Euro, Řekové somrují o víc peněz, jinak prý na to hodí řecký bobek a z Unie vystoupí a v Česku bude zítra na úřadech zase nával. Všichni chtějí nové občanky. Vypadají prý sexy. Tak sexy, jak asi vypadala jedna žákyně z tachovské školy. Tak sexy že se její učitel neudržel a vyspal se s ní. V kabinetu. Asi do hloubky probírali biologii. Díky tomu teď spí ve vazební věznici. 
Japonské školačky jsou lepší. Mají dlouhé vlasy, krátké sukénky a drží hubu.
A co na to Pavel Bobek? Pavel Bobek na to nic. Kdysi zpíval: „Řekl jí lásko, mě ubývá sil,“ ale to je už dávno.
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]