ProfilyKdo se bojí, nesmí do Česka (13.1.2012)

 

 
Pátek třináctého pomalu vrcholí. Jste pověrčiví? Naplňuje vás tento datum strachem?  Pokud ano, nebojte se. Dnes se sice udála nejedna absurdita, ale to není  v Česku nic neobvyklého.

 

Úřady práce se bojí vyplácení příspěvků na živobytí. Počítačový systém nefunguje jak má, úřad nestíhá rozesílat prachy a tak je bude muset dávat v hotovosti. A velká hotovost může přitáhnout velké množství šmejdů. Státní zastupitelství konečně potvrdilo, že důchodce, který zastřelil mladého cikána, není šmejd. Bránil se prý silnému útoku. Lidé na severu se prý bojí možné odvety a další vlny násilí. Tak se tajně vyzbrojují. Bude válka? To by se za kralování seriálového soudruha Pláteníka z Okresu na severu, stát nemohlo.
A co nás dneska ještě vyděsilo? Třeba úchylný nápad ministra zdravotnictví, který plánuje revoluční změnu. Lékaři nebudou předepisovat celá balení, ale jen jednotlivé léky.  Strašidelný je rovněž fakt, že po zvlněné dálnici tady máme zvlněné koleje. Člověk už aby se bál v Česku cestovat.
Bojte se i sušené šunky z Makra. Straší v ní listerie!  Bojte se nekvalitních vajec z Maďarska a hlavně se bojte pohonných hmot. Nejen že jsou drahé jak sviň, ale  obchodní inspekce navíc v prosinci odhalila největší procento nekvalitního benzínu i nafty. To už není k smíchu, ani k pláči, to je rovnou na přesdržku.
Pojišťovny tvrdí, že v pátek třináctého je víc pojistných událostí, hlavně u automobilů a řidiči se bojí stále přibývajícího sněhu. Na Dé jedničce se samozřejmě bouralo, na vysočině plazí sníh jeden jazyk za druhým,  na jihu skákaly autobusy do pangejtu a na severu se dokonce zavíraly silnice. 
 
Jediný kdo se nemusí bát, jsou děti. Bezdětná zmocněnkyně pro lidská práva totiž chce zakázat tělesné tresty dětí. Představa, že svému zlobivému dítěti nebudete moci dát na prdel, je hodně zcestná. Ale třeba je to nakonec dobře. Až děti dorostou a budou žít v tomto maňáskově, budou dostávat přes prdel i po hubě každou chvíli.
 
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]